INTENCJE MSZY ŚW. od 30.05.2022r. do 05.06.2022r.

Poniedziałek, 30 maja 2022r.
 800I  Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. matki Marii Hoika, zm. pokrew.
 i zm. kapłanów.
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziny Chwałowskich, zm. rodziców Annę i Kazimierza Pawelak.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Marii i Mariana Telega, zm. z rodziny Telega, Tadaszak i zm. dziadków.
Wtorek, 31 maja  2022r. – Święto Nawiedzenia Najśw. Maryi Panny
800I Za zm. Donatę Banachowicz-Zych, of. współlokatorzy z ul. Ułańskiej.
II Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dla Sabiny Skalniak z ok. 55-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1800I O dar życia wiecznego dla zm. Hildegardy Kulik, zm. rodziców, zm. brata Flawiana, zm. jego żonę i syna, zm Gertrudę i Mikołaj  Benjamin.
Środa, 01 czerwca  2022r, św. Justyna, męczennika
800I Za zm. męża Marka Głąbica i zm. matkę Gertrudę Jergla.
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I Do Miłosierdzia Bożego przez wstaw. MBKrP prosząc o zdrowie i bł. Boże dla wnuków
i prawnuków, of. babcia.
II Msza św. zbiorowa: 1. Za zm. Rafała Wilczek w 30-dzień po śm. 2. Za zm. Bogusława Kiszkis, of. sąsiedzi z ul. Ułańskiej 1D. 3. Do Mił. Bożego za zm. Irenę Janus, of. sąsiedzi z ul. Hallera, Krasickiego i III Pułku Ułanów. 4. Za zm Rozalię i Józefa Machałów. 5. Za zm. Aleksandra Jaskólskiego w rocz. śm., zm. pokrewieństwo i powinowactwo.
Czwartek, 02 czerwca 2022r.
800I W int. wiadomej Panu Bogu z podz. za dotychczas otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, opiekę i bł. Miłosiernego Boga dla całej rodziny.
II Za zm. męża Marka Głąbica i zm. matkę Gertrudę Jergla.
1800I W int. powołań kapłańskich i zakonnych oraz w int. kapłanów.
II Za zm. Karola Broda, zm. jego ojca Marka i zm. dziadków.
Piątek, 03 czerwca  2022r. – śś. Męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy
800I W int. czcicieli NSPJ.
II Za zm. Wandę Woźnica w rocz. ur.
1630Za zm. męża Marka Głąbica i zm. matkę Gertrudę Jergla.
1800W int. Parafian i ofiarodawców.
1900Msza św. dla młodzieży.
  Sobota, 04 czerwca  2022r.
800I W int. czcicieli NSNMP.
II Za zm. męża Marka Głąbica i zm. matkę Gertrudę Jergla.
1800Za zm. matkę Irenę Janus w 30-dzień po śm.
Niedziela, 05 czerwca 2022r. – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
730Z podziękowaniem za 40-lat życia Mariusza z prośbą o bł. Boże na dalsze lata, of. rodzice.
 900Za zm. męża Marka Głąbica i zm. matkę Gertrudę Jergla.
1030I Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za 25 lat małżeństwa z prośbą o dary Ducha św. na dalsze lata dla Anny i Mirosława.
II  Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dla Agnieszki i Piotra z ok. 11-rocz. ślubu i o bł. B. dla całej rodziny i przyjaciół.
1200Za zm. rodziców Bronisława i Bronisławę Wiśniewskich, zm. siostrę Mariannę i Irenę, zm. braci Józefa, Czesława i Leszka oraz zm. z rodziny.
1600Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Adama Malika, of. sąsiedzi.
1700Nieszpory niedzielne.
1800O dar życia wiecznego dla zm. siostry Łucji, zm. ks. Jarosława, zm. Jana Dziedzic, zm. rodziców i brata Jagodziński.