OGŁOSZENIA PARAFIALNE 28.05.2022

Niedziela – Wniebowstąpienie Pańskie
29.05.2022r.

Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

1. Dzisiaj w Kościele Wniebowstąpienie Pańskie, a w naszej parafii Uroczystość Odpustowa ku czci Matki Bożej Królowej Pokoju. Zapraszamy dzisiaj na g. 17.00 na Nieszpory odpustowe. A w poniedziałek i wtorek na g. 17.30 na ostatnie w tym roku nabożeństwa majowe.
  2. Bóg zapłać ks. Zygmuntowi Perfeckiemu za wygłoszone do nas Słowo Boże. Niech Dobry Pan Bóg obficie błogosławi.
  3. Dziś w kawiarence Zespół Charytatywny prowadzi sprzedaż ciast, z których dochód przeznaczony będzie na pomoc potrzebującym.
  4. W najbliższą środę Wieczór Uwielbienia, który rozpocznie się Mszą Św. o g. 18.00.
  5. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwa o stałych porach. Szczególnie serdecznie zapraszamy na Nabożeństwo Pierwszej Soboty: o g. 7.30 Różaniec wynagradzający, następnie Eucharystia, a po niej wspólne Rozważanie Słowa Bożego.
  6. Również w sobotę zapraszamy do parafii Matki Bożej Uzdrowienia Chorych na Czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego. Rozpoczęcie o g. 19.00.
  7. Sobota to także dzień święceń kapłańskich, które odbędą się o g. 10.00 w kościele katedralnym w Gliwicach, dlatego też chorych i starszych parafian odwiedzimy z Komunią Świętą w sobotę 11 czerwca.
  8. Dnia 29 czerwca organizujemy pielgrzymkę do Łagiewnik i Tyńca. Wyjazd po Mszy św. porannej. Koszt 40 zł. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 695 851 197 lub w zakrystii.
  9. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej.

Kolekta przyszłej niedzieli  przeznaczona będzie na inwestycje w naszej parafii.