INTENCJE MSZY ŚW. od 23.05.2022r. do 29.05.2022r.

Poniedziałek, 23 maja 2022r.
 800I  Za dusze w czyśćcu cierpiące.
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I Za zm. Janinę, Antoniego, Zbigniewa, Janusza Sacharzec, zm. z rodziny, dusze
w czyśćcu ciepiące i zm. księży z naszej parafii.
II Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i bł. Boże w pewnej intencji.
Wtorek, 24 maja  2022r, Najśw. Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych.
800I Za dusze w czyśćcu cierpiące.
II Do Miłosierdzia Bożego przez wstaw. MBKrP prosząc o zdrowie i bł. Boże dla Hildegardy, of. koleżanki.
1800I Za zm. Annę Krogulec, of. Łukasz z rodziną.
II Do Trójcy Przenajświętszej i Bożego Miłosierdzia w int. Małych Rycerzy w Tarn. Górach o przymnożenie wiary i dokonywanie dobrych wyborów, a także za wstaw. i przyczyną Archaniołów o uwolnienie od zła i wprowadzenie pokoju w naszych sercach.
Środa, 25 maja  2022r.
800I Za dusze w czyśćcu cierpiące.
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego w rocz. śm. dla zm. Jana Gradowskiego, zm. Ryszarda Gradowskiego i zm. Franciszki Witarowskiej.
II O dar życia wiecznego dla zm. Teresy Lota w rocz. ur.
Czwartek, 26 maja 2022r., św. Filipa Neri, prezbitera. Dzień Matki.
800I O dar życia wiecznego dla zm. matki Matyldy z ok. Dnia Matki, zm. ojca Henryka,
zm. braci Krzysztofa i Sławomira.
II Za zm. Jerzego, Krystynę, zm. z rodziny Chmielewskich, Franusik, Sikora i dusze
w czyśćcu cierpiące.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. mamy Anny Makowieckiej w rocz. ur. oraz zm. ojca Juliusza Makowieckiego.
II Za zm. Teofila Dachowskiego w rocz. śm.
Piątek, 27 maja  2022r.
800I Za zm. matkę Edytę Wojsyk w rocz. ur., zm. ojca Edwarda i brata Narcyza.
II Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dla Hanny i Rafała z ok. 5-rocz. ślubu i o bł. B. dla całej rodziny.
1630O dar życia wiecznego dla zm. matki Jadwigi Baron w 3-rocz. śm., zm. z rodziny Potępa.
1. Za zm. Helenę Możdrzeń w 17-rocz. śm.
2. Za zm. Łucję Krus, of. mieszkańcy z ul. św. Katarzyny.
3. Za zm. Mariana Dąbkowskiego, zm. siostry, rodziców, teściów, dziadków, braci, szwagrów, szwagierki, zm. Bogusławę, Marka, Jerzego, Dominika i Damiana.
4. Za zm. Teresę Lubos, of. pracownicy z Banku PKO.
5. Za zm. rodziców Aldonę i Józefa Engel, zm. dziadków i zm. Gertrudę Imiołczyk. 6. Za zm. Leonarda, Helenę, Jerzego i Łucję Krogulec, zm. Leokadię, Andrzeja, Zdzisława, Roberta, Irenę i Jerzego Gil oraz zm. Marka.
7. Za zm. Jana Huczek w rocz. śm., of. przyjaciele z rodzinami.
8. Za zm. Rozalię i Józefa Machałów.
Sobota, 28 maja  2022r.
800I Za zm. Jana Kołodziejczyk w rocz. śm., zm. z rodziny i pokrewieństwa oraz dusze
w czyśćcu cierpiące.
II Za wstaw. św. Franciszka o zdrowie dla żyjących i niebo dla zm. członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
1800Za zm. rodziców Longinę i Eugeniusza Czekała w 10-rocz. śm. i zm. z rodziny.
Niedziela 29 maja 2022r. Uroczystość Odpustowa, Wniebowstąpienie Pańskie.
730Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Krystyny Haczelskiej w 3-rocz. śm. i zm. jej rodziców.
 900O dar życia wiecznego dla zm. mamy Rozalii Stolarskiej w rocz. śm., zm. ojca Zygmunta,
zm. z rodziny Stolarski i Spałek.
1030Z prośbą o Boże bł. i Op. Anioła Stróża dla Marceliny Trojan z ok 1 rocz. ur. z prośbą
o zdrowie dla rodziny.
1200I W int. parafian.
II  Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski z ok. 5-rocz ślubu Anny i Michała Grząś, z prośbą o bł. Boże, opiekę, dary Ducha św. dla całej rodziny, a szczególnie dla Natalii i Jasia.
III Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dla Leokadii Szmer z ok. 90-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.     (TD)
1600Za zm. Grażynę Kowalczyk, zm. z rodziny Kowalczyk i Kosiński.
1700Nabożeństwo Majowe.
1800Za zm. Marka Kulik, zm. rodziców Helenę i Flawiana.