OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22.05.2022

VI Niedziela Wielkanocna
22.05.2022 r.
Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na Dom Księży Emerytów.

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe. W niedzielę o g. 17:00, a w pozostałe dni o 17:30.
  2. W tym tygodniu w poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Modlitw o Urodzaje, tzw. Dni Krzyżowe. W poniedziałek podczas nabożeństwa majowego udamy się do krzyża przy ul. Okrzei, we wtorek przy ul. Opolskiej, a w środę do naszego krzyża misyjnego.
  3. W środę w kaplicy pod farą o g. 19:00 spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
  4. W czwartek przypada Dzień Matki. Tego dnia w ramach nabożeństwa majowego  modlić się będziemy w szczególności w intencji wszystkich mam.
  5. W przyszłą sobotę na g. 19:00 zapraszamy do naszego kościoła na ostatni koncert z cyklu Koncerty Organowe w Konwikcie.
  6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego i nasz Odpust Parafialny ku czci Matki Bożej Królowej Pokoju. Suma odpustowa o g. 12:00. W tym dniu panie z Zespołu Charytatywnego będą w kawiarence sprzedawały ciasto. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na pomoc potrzebującym. Prosimy parafian o wsparcie nas swoimi wypiekami, które będzie można przynosić do kawiarenki w najbliższą sobotę od g. 17:00 do 19:00.
  7. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do naszej  kawiarenki.

Kolekta przyszłej niedzieli  przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.