OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15.05.2022

V Niedziela Wielkanocna
15.05.2022 r.
Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe. W niedzielę o g. 17:00, a w pozostałe dni o 17:30.
  2. W dzisiejszą niedzielę nasz diakon Krzysztof oficjalnie kończy czas posługi diakońskiej w naszej parafii. Dziękujemy mu za tę posługę. Dziękujemy Panu Bogu za każde dobro, którego doświadczyliśmy. Niech dobry Pan Bóg obficie błogosławi, a Matka Boża Królowa Pokoju nieustannie otacza swoją opieką.
  3. Gościmy dzisiaj w naszej parafii ks. Marcina Pasia, Diecezjalnego Duszpasterza Młodzież, który głosi do nas Słowo Boże. Po Mszy św. przed kościołem będzie prosił o materialne wsparcie inicjatyw Duszpasterstwa Młodzieży. Na godz. 19.00 do kawiarenki zapraszamy młodzież naszej parafii na spotkanie z naszymi gośćmi.
  4. W środę organizujemy pielgrzymkę do Częstochowy i „Ojca Pio”. Wyjazd sprzed kościoła po Mszy Św. porannej. Koszt 40 zł. Dodatkowe informacje i zapisy pod numerem telefonu podanym w gazetce parafialnej lub w Zakrystii.
  5. Również w środę w kaplicy pod farą o g. 19:00 spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
  6. W najbliższy czwartek na g. 17:30 zapraszamy wszystkie chętne mamy do parafialnej kawiarenki na kolejne spotkanie „Mamy u Mamy”.
  7. W piątek zapraszamy wszystkich na g. 20.00 do naszego kościoła na adorację Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi wspólnota Domowego Kościoła.
  8. W przyszłą sobotę na g. 19.00 zapraszamy do naszego kościoła na kolejny koncert z cyklu Koncerty Organowe w Konwikcie.
  9. Wyjątkowo w tym roku odpust w naszej parafii odbędzie się w niedzielę 29.05.
  10. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do naszej  kawiarenki.

Kolekta przyszłej niedzieli  przeznaczona będzie na Dom Księży Emerytów.