INTENCJE MSZY ŚW. od 16.05.2022r. do 22.05.2022r.

Poniedziałek, 16 maja 2022r.
 800I  Za zm. Alojzego Papier.
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dla Krystyny Nowickiej z ok. 86-rocz. ur. i o zdrowie dla dzieci i wnuków.
II Za zm. męża Józefa Koczyba, zm. rodziców z obu stron, zm. siostrę Eleonorę, szwagra Jerzego, zm. dziadków z obu stron, zm. kapłanów z naszej parafii.
Wtorek, 17 maja  2022r, św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika.
800I Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże i potrzebne łaski z ok. ur. dla syna Jacka i córki Ewy oraz prosząc o opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.
II Za zm. Klaudiusza Stolingwę w rocz. ur., zm. ojca Henryka w rocz. ur., zm. z rodziny i zm. kapłanów z naszej parafii.
1800I Za zm. Alojzego Papier.
Środa, 18 maja  2022r.
800I Za zm. Alojzego Papier.
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I Msza św. dziękczynna z ok. 82-rocz. ur. Bogusławy Malinowskiej z prośbą o dalszą opiekę  Matki Bożej i zdrowie oraz o bł. Boże dla całej rodziny.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. brata Erwina i Henryka Ucher, zm. rodziców, zm. synowe.
Czwartek, 19 maja 2022r.
800I Za dusze w czyśćcu cierpiące.
II Do Op. Bożej z prośbą o zdrowie dla Ireny Biela, of. Klub Seniora.
III Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I Za zm. mamę Natalię Skorek w rocz. ur., zm. ojca Bolesława i zm. pokrewieństwo z obu stron.
II  Za zm. tatusia Ryszarda Zdunkiewicza w rocz. śm.
Piątek, 20 maja  2022r.
800I Za dusze w czyśćcu cierpiące.
II O dar nieba dla zm. matki Anny Żurek w rocz. śm., zm. szwagrów Alojzego i Jerzego oraz zm. z pokrewieństwa.
1630Za zm. Józefa Faber, zm. z rodzin Faber i Perla.
1. Za zm. Kazimierza Dworeckiego w 100-rocz. ur. i 25-rocz. śm., zm. matkę i zm. z pokrew.
2. Za zm. Antoniego i Alicję Kuc, zm. Józefa Nowak.
3. O dar życia wiecznego dla zm. Marty i Jana Kurda, zm. braci Hermana i Pawła Kurda, zm. Rozalii, Heleny, Gertrudy Berger, zm. Leo i Elfryda Mitschka.
4. O dar życia wiecznego dla zm. Włodzimierza w 1-rocz. śm.
5. Za zm. Rozalię i Józefa Machałów.
6. Za zm. matkę Łucję Krus w 30-dzień po śm., zm. ojca Pawła.
7. Za zm. Piotra Szromek w 1-rocz. śm., zm. Tadeusza Malik, Łukasza Picher, zm. rodziców Zofię i Adama Grajcar.
8. Za zm. z rodziny Zając, Marszalec, Mariana Oko, rodzinę Nowak, zm. sąsiadów, znajomych, zm. ks. Jana Rolę.
9. Za zm. z rodzin Buczek, Pietryga, Kolasiński, zm. znajomych Krystynę Dąbrowę, Helenę Witek, Helenę Olszewską.
10. Za zm. Teresę Lubos, of. pracownicy Banku PKO.
11. Za zm. dziadków Annę i Henryka Mitręga, zm. Annę i Franciszka Student, zm. Romana Bodziuch.
Sobota, 21 maja  2022r, św. Jana Nepomucena, prezbitera i męczennika.
800I Za zm. Piotra Czaję w rocz. śm. i zm. dziadków.
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800O dar życia wiecznego dla zm. męża Jana Ziółkowskiego w 14-rocz. śm. zm., siostrę Zofię Kirkuć w 4-rocz. śm.
VI Niedziela Wielkanocna, 22 maja 2022r.
730Za dusze w czyśćcu cierpiące.
 900Za zm. rodziców Stanisławę i Ignacego Stanik, brata Ignacego, zm. z rodzin Nicer, Izdebski
i dusze w czyśćcu cierpiące.
1030I Za zm. Mieczysława Kucharskiego w 1-rocz. śm., of. rodzina Kucharskich. II Za zm. Barbarę Kocot, zd. Stachowiak w 10-rocz. śm.
1200Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. męża Jerzego Pietryga w rocz. ur.
i śm., zm. z rodzin Pietryga, Kolasiński i Buczek.
1600Chrzty i roczki.
1700Nabożeństwo Majowe.
1800O dar życia wiecznego dla zm. rodziców Eufenii i Antoniego Garczarczyk, zm. braci Michała i Andrzeja.