OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.04.2022 r.

17.04.2022 r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

1. Dziś o godz. 17:00 Nieszpory Wielkanocne.
  2. Jutro, Poniedziałek Wielkanocny, Msze Św. według porządku niedzielnego. Kolekta tego dnia przeznaczona będzie na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  3. W środę o g. 18:00 zapraszamy na Mszę Świętą Dziękczynną za Rekolekcje Ewangelizacyjne, które odbyły się w naszej parafii. Po Mszy Św. Uwielbienie i spotkanie w kawiarence.
  4. W piątek o g. 16:30 Msza Św. Szkolna. W tym dniu, ze względu na Oktawę Zmartwychwstania Pańskiego, nie obowiązuje piątkowa wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. Również w piątek, o g. 18:45 w naszym kościele, spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.
  6. Diakonia Modlitwy Ruchu Światło – Życie, serdecznie zaprasza na Wieczór Uwielbienia, który odbędzie się w naszej parafii w niedzielę Miłosierdzia Bożego od g. 19:00 do g. 22:00. W ramach spotkania: świadectwa, konferencja i modlitwa uwielbienia.
  7. Dzisiaj i jutro kawiarenka będzie nieczynna.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Dom Księży Emerytów.