INTENCJE MSZY ŚW. 0d 18.04.2022r. do 24.04. 2022r.

Poniedziałek Wielkanocny, 18 kwietnia 2022r.
730Za zm. rodziców Feliksę i Zygmunta, zm. brata Mirosława Gawron, zm. teściów Janinę i Jana Jagieła.
900Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dla Zyty Papier z ok. 75-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1030Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za dar życia w 10-rocz. ur. Mateusza, prosząc
o zdrowie, światło Ducha Św., opiekę Aniołów Stróżów oraz o bł. Boże dla rodziców i rodziców chrzestnych.
1200I Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dla Heleny Nowak z ok. 80-rocz. ur. i syna Janusza z ok. 60-rocz. ur. oraz o bł. Boże dla całej rodziny.
II Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dla Ireny i Leszka Sadowskich z ok. 45-rocz. ślubu i o bł. Boże, zdrowie dla całej rodziny.
1600Za zm. Andrzeja Cichoń w 3-rocz. śm.
1800Z prośbą o dar nieba dla zm. Grażyny Kowalczyk oraz zm. z rodziny Kowalczyk i Kosiński of. rodzina Zatajskich.
Wtorek w Oktawie Wielkanocnej, 19 kwietnia 2022r.
800I Za zm. Alojzego Papier. II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Franciszki i Stanisława, Moniki i Aleksandra, zm. z rodziny Prandzioch, Malcher, Blachecki, Fogiel, Chmiel i dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I Za zm. ojca Erwina Spallek, zm. jego trzech zięciów.
II Za zm. Edwarda Dworaczek, of. sąsiedzi z ul. Ułańskiej 1.
Środa w Oktawie Wielkanocnej, 20 kwietnia 2022r.
800I Do Miłosierdzia Bożego o dar nieba dla zm. ojca Ignacego Kurek w rocz. śm., zm. matki Jadwigi, zm. z rodziny Kurek, Gwóźdź, Sobański i Pawłowski.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Krystyny Woszek w rocz. śm.
1800I Za zm. męża Czesława Nikodem w rocz. ur., zm. rodziców i teściów.
II Za zm. Alojzego Papier.
III Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dla Franciszka Pindrala z ok. 75-rocz. ur. oraz o bł. B. dla całej rodziny.
Czwartek w Oktawie Wielkanocnej, 21 kwietnia 2022r.
800I Za zm. Alojzego Papier.
II Za zm. Angelikę Ruraińską, zm. z rodziny Łubińskich i Kłys.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o wieczny odpoczynek w Królestwie Bożym dla zm. Piotra Wiórek w 7-rocz. śm.
II Za zm. męża Rudolfa, zm. syna Krzysztofa, zm. rodziców, teściów i dusze w czyśćcu cierpiące.
Piątek w Oktawie Wielkanocnej, 22 kwietnia 2022r.
800I O dar nieba dla zm. męża Henryka w rocz. śm., zm. rodziców, pokrewieństwo z obu stron, zm. księży z naszej parafii i dusze w czyśćcu cierpiące.
II Za zm. Alojzego Papier.
1630Za zm. Herberta i Pelagię Minas w kolejną rocz. śm.
1. Za zm. rodziców, teściów, brata, pokrewieństwo z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za zm. Mariana Niedzielę, Ryszarda Ludwig, zm. z rodzin Niedziela, Ludwig i Wieczorek.
3. Za zm. męża i ojca Władysława, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
4. O dar życia wiecznego dla zm. ojca Jerzego Kapusteckiego, zm. dziadków Antoninę i Stefana i zm. z rodziny Dudowskich.
5. Za zm. Zygmunta Kubeckiego w rocz. ur.
6. O dar życia wiecznego dla zm. Heleny i Antoniego Klimas, zm. córki Urszuli Mularczyk, zm. z rodziny Urbański.
7. Za zm. Władysława Wronę.
8. Za zm. brata Jerzego, żonę Mariannę Sroka, zm. bratową Sonię Sroka.
9. Za zm. Józefa Folkmer, zm. jego żonę Dorotę, zm. z rodziny Folkmer, Tkocz i Kotisz.
10. Za zm. matkę Franciszkę Miśków, zm. ojca Grzegorza i zm. z rodziny.
11. Za zm. Łucję i Edwarda Kamińskich w rocz. śm., zm. Krystynę Wanszik w rocz. śm.
12. Za zm. Pawła Krus w 30-dzień po śm.
13. Za zm. męża Henryka.
14. Za zm. siostrę Janinę Kurek i zm. z rodziny.
15. Za zm. Kazimierza Gruca, zm. teściów, dziadków, synowe Zofię, bratowe, szwagrów, wujków i kuzynów, zm. Franciszkę Kielman, Antoniego Kluge, zm. sąsiadów, zm. kapłanów i zm. z pokrewieństwa.
16. Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. ojca Mariana Nowickiego w 1-rocz. śm., zm. z rodziny Nowicki i Pająk.
Sobota w Oktawie Wielkanocnej, 23 kwietnia 2022r.
800I Za zm. Alojzego Papier.
II Za zm. rodziców Annę i Józefa Krogulec, zm. siostrę Luizę Krogulec.
1800I Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dla Elżbiety Chmiel z ok. 80-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
II Za zm. siostrę Marię Romanowską, zm. siostrzeńca, rodziców, dziadków, brata, szwagra, ciocię Gerdę i zm. z rodziny Miczka.
II Niedziela Wielkanocna, Niedziela Miłosierdzia Bożego, 24 kwietnia 2022r.
730I Za zm. Alojzego Papier.
II Do Miłosierdzia Bożego za zm. rodziców Hermana i Gertrudę Bochen w rocz. ur., zm. dziadków z obu stron, zm. Martę, Henryka, Lucjana i Gertrudę Borowiec.
900O dar życia wiecznego dla zm. Antoniego Gawor w rocz. śm. oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
1030I Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dla Elżbiety i Bernardyna Kiczka z ok. 43-rocz. ślubu, o bł. Boże dla córki Anny w dniu ur.
i całej rodziny.
II Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dla Katarzyny z ok. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1200Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dary Ducha św. dla Bartłomieja Jaskólskiego z ok. 15-rocz. ur.
1600Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dary Ducha Św. dla Lucyny Rostkowskiej z ok. 18-rocz. ur. i o bł. Boże dla całej rodziny.
1700Nieszpory Wielkanocne.
1800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Wiesława Świlak w rocz. śm., zm. jego rodziców Józefa i Genowefy, zm. teściów Marii i Rudolfa Czerneckich i dusze w czyśćcu cierpiące.