INTENCJE MSZY ŚW. od 28.03.2022r. do 03.04. 2022r.

Poniedziałek, 28 marca 2022r.
800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. matki Marii Hanysek w rocz. ur., zm. ojca Feliksa, brata Alfreda i zm. dziadków. II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Trela.
1800I Za zm. rodziców Wandę i Jerzego Moczek, brata Joachima, ojca Huberta Rurański, wnuczkę Angelikę, zm. z rodziny Moczek, Bereszka i Rurański. II O dar życia wiecznego dla zm. Wiesławy Czaja w 10-rocz. śm., zm. męża Jana Czaja, zm. męża Andrzeja Kansy w 8-rocz. śm.
Wtorek, 29 marca 2022r.
800I Za zm. koleżankę Krystynę Kuś w 1-rocz. śm., zm. męża Zdzisława i dusze w czyśćcu cierpiące. II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I  Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Trela. II Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dla córki Marty i męża.
Środa, 30 marca 2022r.
 800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Trela. II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Pawła w rocz. ur. i zm. z rodziny.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. matki Władysławy Nogalskiej w rocz. śm., zm. ojca Jana, zm. pokrewieństwo i zm. z rodziny Mroczek i Nogalski.                         II Msza św. zbiorowa: 1. Za zm. Edytę Pilot w rocz. śm. 2. Za zm. męża Franciszka, zm. rodziców i rodzeństwo z obu stron.
3. Za zm. Franciszka, Martę, Józefa, Irenę Słota, zm. teściów Józefa, Weronikę, Kornelię Płaczek, zm. dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.
4. Za zm. Cecylię Fojer, męża Piotra, syna Ryszarda, zm. rodziców, teściów, dziadków z obu stron, zm. Ryszarda Markowskiego i dusze w  czyśćcu cierpiące. 5. Za zm. Rozalię i Józefa Machała.
Czwartek, 31 marca 2022r.
  800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Trela. II Za zm. męża Alojzego Papier w 4-rocz. śm., zm. z rodziny, dusze w czyśćcu cierpiące i zm. kapłanów.
1800I W int. powołań kapłańskich i zakonnych oraz w int. kapłanów. II Za zm. Konrada Małek, zm. jego rodziców, siostry i szwagrów, zm. rodziców Wilhelma i Jadwigę Poloczek, siostrę Otylię, brata Waltra, bratanka Jerzego, siostrzeńca Bernarda, ciocię Różę i koleżankę Annę.
Piątek, 01 kwietnia 2022r.
 800I W int. czcicieli NSPJ. II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Trela.
1630Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Leszka Okaja w 66-rocz. ur.
1800W int. Parafian i ofiarodawców.
Sobota, 02 kwietnia  2022r.
  800I W int. czcicieli NSNMP. II  Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dla Ireny z ok. 91-rocz. ur. i o bł. Boże dla całej rodziny. III Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Trela.
1800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Jolanty Trochimowicz.
V Niedziela Wielkiego Postu, 03 kwietnia 2022r.
730I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. matki Gertrudy Wojtas w 9-rocz. śm., zm. ojca Romana, siostrę Irenę, brata Henryka, zm. z rodziny Wojtas, Skowronek i Fronczyk. II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Trela.
 900I Za zm. Helenę i Stanisława, zm. ich rodziców z obu stron, zm. córki, zięciów i pokrewieństwo. II  Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dla Izabeli z ok. 50-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1030Do Chrystusa Najwyższego Kapłana przez wstaw. MBKrP z podz. za wszelkie dobro otrzymane przez posługę ks. Emerytów, of. Wspólnota Domowego Kościoła.
1200Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Henryka Jarmuł, of. siostra Maria Buszowska z rodziną.
1600Za zm. Zygmunta Szczepaniaka, of. siostra Teresa z rodziną.
1700Gorzkie Żale
1800Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dla Haliny z ok. 75-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.