INTENCJE MSZY ŚW. od 14.03.2022r. do 20.03. 2022r.

Poniedziałek, 14 marca 2022r.
800I Za zm. wujka Jana Pokorskiego w rocz. śm., zm. wujka Edwarda, wujka Jana, zm. Zbigniewa i dusze w czyśćcu cierpiące. II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Trela.
1800I Za zm. rodziców Krystynę i Henryka Krywalskich, zm. dziadków z obu stron. II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Hildegardy i Karola Nosek w rocz. śm.
Wtorek, 15 marca  2022r.
800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Trela. II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I  Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Antoniego i Rozalii Grysko i zm. ich rodziców.  II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Marii Rosińskiej, zm. pracowników Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tarnowskich Górach.
Środa  16 marca  2022r.
800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Adama Woszka w 1-rocz. śm. II Za zm. Henryka Jarmuła w 30-dzień po śm.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Trela.
II Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dla córki Igi.
Czwartek, 17 marca 2022r.
  800I Za dusze w czyśćcu cierpiące. II  Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dla Krzysztofa Chodak z ok. 50-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Trela. II  Do Op. B., przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdr., op., i bł. Boże dla Pani Doroty Mansfeld z ok. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
Piątek, 18 marca  2022r.
800I Za zm. matkę Wiktorię Kaleja w rocz. ur. zm. ojca Jerzego i brata Józefa. II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Trela.
1630Za zm. koleżankę Halinę Wojtasik, zm. syna Zdzisława.
1800Msza św. zbiorowa: 1. Za zm. Gertrudę Niedzielę w 5 rocz. śm. i zm. pokrewieństwo Niedziela, Ludwig.  2. Za zm. Kazimierza Pawlusińskiego, zm Marię i Jana Trybus zm, Mariana i Gabriellę Trybus, zm. mieszkańców z ul. Okrzei 21 . 3. Za zm. Henryka Piętę of. sąsiedzi z ul. Ułańskiej 1c. 4. Za zm. Edwarda Dworaczka w 30 dzień po śm. 5. O dar życia wiecznego dla zm. rodziców Jerzego i Józefy Kapusteckich i dziadków z obu stron. 6. Za zm. Mariolę Chojnacką w 30 dzień po śm. zm ojca Mariana Pach , zm babcię Adelę w 9 rocz. śm. 7.Za zm. Marzenę Szweda. 8. Za zm. Mateusza Skibę w rocz. ur. 9.Za zm. dziadków Rozalię i Józefa Machałów. 10. Za zm. Tomka Stollarka of. Zarząd i Pracownicy Banku Spółdzielczego w Tarnowskich Górach.
11.  Za zm. męża Andrzeja Mocek, zm. rodziców Jana i Katarzynę Gołąb, zm. teściów Artura i Hildegardę Mocek, zm.  z rodziny, zm. koleżanki o kolegów Adelę, Różę, Jadwigę, Fridhelma i Zygmunta.
Sobota, 19  marca  2022r.
 800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Trela. II Za zm. Józefa Węzika, zm. z rodziny Węzik, Grajdek, Bieniek.
1800Do MBKrP i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, op. i bł. Boże dla Józefy Nogalskiej z ok. 75 rocz. ur. i bł. Boże dla całej rodziny.
III Niedziela Wielkiego Postu, 20 marca 2022r.
730I Za zm. męża Henryka Dragon, zm. rodziców Marię i Pawła Buchta, zm. z rodzin Dragon Buchta.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Trela.
 900I Do Op. Bożej z  podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, op. i bł. Boże dla Teresy Gryla z ok. 85 rocz. ur. (TD) II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. koleżanki Anny Krogulec.
1030Do Chrystusa Najwyższego Kapłana przez wstaw. MBKrP z podz. za wszelkie dobro otrzymane przez posługę ks. Proboszcza Tomasza Przybyły, of. Wspólnota Domowego Kościoła.
1200I Do Op. Bożej prze wstaw. MBKrP z  podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, op. i bł. Boże dla Teresy z ok. 70 rocz. ur. i  bł. Boże dla całej rodziny.
II W intencji dzieci Stanisława i Heleny prosząc o bł. Boże Op. i zdrowie.
1600Za zm. rodziców Helenę i Flawiana oraz zm. syna Marka.
1700Gorzkie Żale
1800O dar życia wiecznego dla zm. męża Bronisława Stochniałek, zm. jego rodziców Franciszka i Weroniki oraz zm. z rodziny Telenga.