OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13.03.2022r.

II Niedziela Wielkiego Postu
13.03.2022 r.
Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na seminarium i diecezję.

1. Witamy w naszej Wspólnocie Parafialnej ks. Andrzeja Grondowskiego, pochodzącego z Opola misjonarza na Syberii, który głosi do nas Słowo Boże. Po Mszach będzie możliwość wsparcia materialnego posługi misyjnej ks. Andrzeja.
  2. Dziś o godz. 17.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  3. Przez cały Wielki Post zachęcamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w każdy piątek po Mszy św. porannej oraz o godz. 17.15. Wypominki za zmarłych, których chcemy polecać podczas Drogi Krzyżowej można składać w zakrystii lub kancelarii.
  4. W czwartek po Mszy św. wieczornej konferencja dotycząca pierwszych trzech warunków dobrej spowiedzi, a następnie indywidualna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. W piątek na godz. 16.30 zapraszamy dzieci na Mszę Szkolną.
  6. Młodzież zapraszamy na spotkania wielkopostne, które będą odbywały się co tydzień w różnych kościołach naszego miasta. W ten piątek zapraszamy do Opatowic. Spotkanie rozpoczyna się o 19:00, wspólne wyjście spod naszego kościoła o 18:30.
  7. W sobotę w kościele w Bobrownikach Śląskich pielgrzymka Róż Różańcowych. O godz. 10:00 Msza św., a po niej spotkanie w salkach.
  8. Prosimy o podawanie treści intencji Mszy św. z dwutygodniowym wyprzedzeniem.
  9. We współpracy z Duszpasterstwem Rodzin zapraszamy na spotkanie dla kobiet: „Mamy u Mamy”. Wszystkie chętne mamy zapraszamy w czwarte czwartki miesiąca do parafialnej kawiarenki. Pierwsze spotkanie 24 marca o godzinie 17:30.
  10. W dniu 6 kwietnia (środa) parafia organizuje wyjazd do Cieszyna na spektakl „Misterium Męki Pańskiej”. Koszty w wysokości 70 zł obejmują transport i bilet. Zapisy w zakrystii.
  11. Po każdej Mszy św. niedzielnej zapraszamy do kawiarenki.

Kolekta przyszłej niedzieli  przeznaczona będzie na ogrzewanie naszego kościoła.