OGŁOSZENIA PARAFIALNE – IV NIEDZIELA ADWENTU – 18.12.2021R.

Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na  potrzeby naszej parafii.

1. Dziś o godz. 17:00 zapraszamy na nieszpory adwentowe.
2. W sklepiku po każdej Mszy Św. można nabyć opłatki i świece Caritas.
3. Spowiedź przedświąteczna:
– czwartek: od godz. 7.00 do 12.00 i od 14.00 do 18.00;
– piątek: od godz. 7.00 do 12.00 i od 14.00 do 16.00.

4. Codzienne od poniedziałku do czwartku na godz. 7.00 zapraszamy, szczególnie dzieci, na roraty. W czwartek ostatnie w tym roku.
5. W Wigilię:
– kancelaria parafialna będzie nieczynna.
– o godz. 23.15 zapraszamy na czuwanie kolędowe przed Pasterką;
– o godz. 24.00 zapraszamy na Pasterkę. Kolekta z Pasterki przeznaczona będzie na Fundusz Obrony Życia.

6. W I i II Dzień Świąt Msze święte jak w każdą niedzielę. W I Dzień Świąt  kolekta będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii, w II Dzień Świąt kolekta na inwestycje Diecezjalne.  W te dni nieszpory kolędowe o godz. 17.00.
7. W gazetce parafialnej zamieszczona jest druga część planu Mszy Św. Kolędowych. W zakrystii można odebrać kartkę informującą o datach Mszy do zamieszczenia na klatce schodowej.
8. Dziękujemy wszystkim za włączenie się w akcje: „Tytka Miłosierdzia” i „Paczuszka dla Maluszka”.
9. Po każdej Mszy Św. Niedzielnej serdecznie zapraszamy do naszej kawiarenki. Dzisiaj Dzieci Maryi organizują w niej kiermasz ciast oraz ozdób świątecznych.

Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę.