INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 20.12.2021R. – 26.12.2021R.

Poniedziałek, 20 grudnia  2021r,
700Roraty – O uzdrowienie dla Piotrusia i o bł. Boże i siłę dla jego rodziców oraz  siostry Emilki.
800Do  Op. B.  z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, opiekę i bł. B. dla Mariana z ok. 85-rocz ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1800I Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. syna Mirosława Zatoń, zm. męża Kazimierza Zatoń, zm. rodziców Józefa i Franciszkę, brata Jerzego, zm. Leonarda Urbańczyk, siostrę Wandę Gogola, zm. teściów Leona i Pelagię Zatoń II  Do Mił. Bożego za zm. Agnieszkę Wiatrek of. sąsiedzi z ul. Opolskiej 12,14,14A.
Wtorek, 21 grudnia 2021r,
700Roraty – Do  Op. B.  MBKrP dary Ducha św. zdrowie opiekę i bł. Boże dla wnuków Karoliny, Aleksandra i Wiktora.
800Do  Op. B.  z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, opiekę i bł. B. dla Mileny Kowalskiej z ok. 40-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1800I Za zm. matkę Mariannę Wieczorek w rocz. ur. zm. Pawła i Andrzeja Wieczorek, zm. z rodziny Wojsyk. II Za zm. Jana Czaję, zm. jego żonę Wiesławę, zm. z pokrewieństwa.
Środa, 22 grudnia 2021r,
700Roraty – Za dusze w czyśćcu cierpiące.
800Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Tadeusza Kuzienko oraz dusze w czyśćcu cierpiące, of. od rodziny Węzik.
1800I Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. ks. Jarosława w 30-rocz. śm., zm. siostry Łucji, zm. Jana Dziedzic  oraz zm. rodziców, brata Henryka Jagodzińskiego. II Msza Święta – zbiorowa: 1. Do Bożego Miłosierdzia przez wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba, of. Bogdan z rodziną. 2. Za zm. dziadków Rozalię i Józefa Machałów. 3. Za zm. Adama Hadyk w 16-rocz. śm., zm. Władysława, Domicele, Dorotę Kuc, zm. Alberta Walusz. 4. Za zm. męża Jerzego Bok w 94-rocz. ur., zm matkę Gertrudę w 10-rocz. śm. 5. Za zm. Pawła Dziura, of. sąsiedzi z ul. Korczaka 5 i 3. 6. Za zm. Eleonorę Zajączkowską w 30-dzień po śm. 7. Za zm. Brygidę Wicher, of. sąsiedzi z ul. Korczaka 13. 8. Za zm. Marka Głąbica, of. sąsiedzi z ul. Ułańskiej 13a. 9. Za zm. rodziców Jadwigę i Józefa, zm. teściów Bolesławę i Stanisława. 10. Za zm. rodziców Janinę i Piotra Berbeć, zm. pokrewieństwo z obu stron. 11. Za zm. syna Krzysztofa Myrcik, męża Ryszarda, ojca Pawła Paruzel, matkę Martę zm. krewnych z rodzin Paruzel, Myrcik, dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

12. Za zm. Józefa Słoty, teściów Augustynę i Antoniego Peła, Zofię i Bronisława Ogrodnik, Pawła i Edwarda Surmy i zm. z rodziny.
Czwartek, 23 grudnia 2021r.
700Roraty – Za dusze w czyśćcu cierpiące.
800Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Reginy Kluczyk, of. koleżanka Barbara.
1800I Za zm. matkę Zofię Kandzia w 1-rocz. śm. II Za zm. brata Józefa Słota w 2-rocz. śm., zm. jego rodziców i dziadków.
Piątek, 24 grudnia 2021r.
800I Za dusze w czyśćcu cierpiące.
II Do  Op. B. i MBKrP z prośbą o powrót do zdrowia w int. Aliny.
Sobota, 25 grudnia 2021r.Uroczystośc Narodzenia Pańskiego.
2400W int. parafian.
730 Za zm. Krystynę i Henryka Nowackich.
900Do Miłosierdzia Bożego o radość wieczną w 30-dzień po śm. dla zm. Beaty Marniok.
1030Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Jana Perz w rocz. ur., zm. rodziców Józefa i Anielę Hołyst, zm. teściów Mariannę i Walentego Perz, zm. rodzeństwo z obu stron, zm. szwagrów, bratowe, dziadków, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
1200Do Op. B. przez. Wstaw. MBKrP z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o bł. B. zdr. opiekę dla Beaty Simkowskiej z ok. 50-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1600………………………………………………… .
1700Nieszpory kolędowe.
1800Za zm. męża Kazimierza Barcik, zm. teściów, rodziców i pokrewieństwo.
 Niedziela – Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa , 26 grudnia 2021r.
730………………………………………………… .
900O dar życia wiecznego dla zm. z rodzin Machała, Maślanka.
1030O dar życia wiecznego dla zm. córki Bożeny Boda w 3-rocz. śm., zm. Ryszarda Boda, zm. męża Stanisława Kochel, zm. zięciów Adama Tarnowskiego i zm. Zygmunta Sitko.
1200Dziękczynna z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. B. i zdrowie z ok. 50-rocz. ślubu małżonków Elżbiety i Kazimierza Lesiewicz oraz o opiekę Bożą dla całej rodziny.
1600I Za zm. matkę Grażynę Kowalczyk, zm. brata Andrzeja Kowalczyk, zm. dziadków Marię i Stanisława Kosińskich, zm. Marię i Władysława Kowalczyk. II Za zm. Marię i Stanisława Michalak, zm. Dorotę i Huberta Sklorz.
1700Nieszpory kolędowe.
1800 Za zm. Ryszarda i Danutę Lorantych.