OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 22.09.2024r.

XXV Niedziela Zwykła
22.09.2024r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

1. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na rzecz osób dotkniętych powodzią, a przez cały tydzień w kawiarence od g. 17.30 do 19.00 zbiórka produktów żywnościowych z długim terminem przydatności.
  2. Nieszpory dzisiaj o g. 17.00.
  3. Z tyłu kościoła oraz w kancelarii i zakrystii dostępne są formularze „Zgłoszenia dziecka do Pierwszej Komunii św.” Prosimy rodziców dzieci klas trzecich szkoły podstawowej, chcących przygotować swoje dzieci do I Komunii Św. w 2025 roku, o wypełnienie takiego formularza i złożenie go w zakrystii, bądź kancelarii parafialnej, do przyszłej niedzieli włącznie. Pierwsze spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej.
  4. W środę, o g. 19.00, w kaplicy pod farą, adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
  5. Zapraszamy wszystkie chętne osoby do śpiewania w Parafialnej Scholi Liturgicznej. Próby w czwartki o g. 18.45 w salce Bibliotece.
  6. Dzieci zapraszamy na Mszę szkolną w piątek o g. 16.30. Również w piątek o g. 18.45, w kościele, odbędzie się spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  7. Koronka do Miłosierdzia Bożego na tarnogórskim rynku w przyszłą sobotę o g. 15.00. Szczegóły na plakacie.
  8. Wspólnota młodzieżowa „Avodah” zaprasza na otwarty Wieczór Uwielbienia, który odbędzie się w przyszłą niedzielę w naszej parafii, w godzinach 19.30 – 21.00. Szczegóły na plakacie.
  9. Nasza parafia organizuje rekolekcje dla kobiet. Odbędą się one w dniach od 29 listopada do 1 grudnia w ośrodku rekolekcyjnym w Kluczborku. Koszt 300zł. Szczegóły na plakacie i na ulotkach umieszczonych z tyłu kościoła. Zapisy w zakrystii lub kancelarii. Serdecznie zapraszamy.
  10. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do naszej kawiarenki.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na seminarium i diecezję.

Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę!