INTENCJE MSZY ŚW. od 23 września do 29 września 2024r.

Poniedziałek, 23 września, św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.
800I W pewnej intencji z prośbą o opiekę, zdrowie i bł. Boże.
II Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op., zdrowie i bł. B. dla Ireny z ok. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1800I Za wstaw. św. Ojca Pio o potrzebne laski dla żyjących Członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich i dar nieba dla zm. członków FZŚ.
II O dar życia wiecznego dla zm. Pawła Paulewicz w 1 rocz. śm. i za dusze w czyśćcu cierpiące.
Wtorek, 24 września.
800I Za zm. Józefa Kuleja w 2 rocz. śm.
II Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op., zdrowie i bł. B. dla Ireny i Andrzeja z ok. rocz. ślubu i o bł. B. dla całej rodziny.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Felicji Brzęk.
II Za zm. kuzynkę Krystynę Krawiec, of. kuzynka Krystyna Fojcik.
Środa, 25 września.
800I Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op., zdrowie i bł. B. dla małżonków Izabeli i Grzegorza Ruraińskich z ok. 30 rocz. ślubu i o bł. B. dla całej rodziny.
II Za zm. rodziców Otylię i Dominika, zm. teściów Zofię i Tomasza oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I Za zm. Jadwigę Dudek w 1 rocz. śm., zm. rodziców i rodzeństwo.
II Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze w int. Szymona Falkowskiego z ok. 18 rocz. ur.
Czwartek, 26 września.
800I O dar życia wiecznego za zm. Jolantę Maślankę, of. Klub Seniora.
II Do Miłosierdzia Bożego za zm. ks. Zygmunta Jończyka, of. III Zakon Franciszkański oraz za zm. kapłanów z naszej parafii.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. mamy, babci Marii Biały
w 26 rocz. śm., we wspomnienie ur. oraz zm. z rodzin Dittfeld, Biały i za dusze w czyśćcu cierpiące.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. męża Marka Perki w 3 rocz. śm., zm. rodziców Aliny i Władysława Reglin, zm. siostry Teresy Wojnowski, zm. teściowej Joanny Kubickiej, zm. szwagra Janusza Perki, zm. Zofii Szromek, Alfreda Wręczyckiego i zm. z rodziny.
Piątek, 27 września, św. Wincentego a Paulo, prezbitera.
800I O dar życia wiecznego dla zm. Magdaleny Wiaderek.
II…………………………………………….
1630Za zm. rodziców Marię i Franciszka Kolasińskich, zm. brata Wojciecha, zm. z rodzin Świerc, Wnuk i Kolasiński.
1. Za zm. Adelajdę Lorek, zm. jej męża Jerzego, zm. pokrew. z obu stron.
2. Za zm. Ludwikę Król, zm. jej męża Kazimierza, zm. córkę Bożenę i zm. z pokrew. z obu stron.
3. Za zm. syna Krystiana Miler w 66 rocz. ur.
4. Za zm. rodziców, brata, teściów, pokrewieństwo, znajomych, sąsiadów, ks. Jana Rolę, Janinę Gach i za dusze w czyśćcu cierpiące.
5. O dar życia wiecznego dla zm. brata i wujka Jerzego Jaksa w 1 rocz. śm. i za dusze
w czyśćcu cierpiące.
6. Za zm. Ryszarda Lorantego w 3 rocz. śm.
7. Za zm. Józefa Klytę w rocz. ur., zm. Jadwigę i za dusze w czyśćcu cierpiące.
Sobota, 28 września, św. Wacława, męczennika.
800I Za zm. siostrę Marię Pytel w 2 rocz. śm., zm. rodziców Pawła i Marię Wodniok oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
II ……………………………………………..
1800Do Miłosierdzia Bożego za zm. męża Wiesława Zielińskiego w rocz. ur.
XXVI Niedziela Zwykła, 29 września.
730Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op., zdrowie i bł. B. dla Działkowców i ich rodzin z Rodzinnych Ogrodów Działkowych im. A. Mickiewicza w Tarn. Górach i za zm. działkowców.
900Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. męża Mariana Wrona w 2 rocz. śm., zm. z rodzin Wrona i Skrzypek i za zm. kapłanów z naszej parafii.
1030O dar życia wiecznego dla zm. mamy Stanisławy Chmielewskiej w rocz. ur. i zm. z rodziny.
1200Za zm. Pelagię i Herberta Minas.
1600Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op., zdrowie i bł. B. dla Michaliny z ok. 80 rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1700Nieszpory niedzielne
1800Za zm. męża Aureliusza Lebek w dniu ur., zm. syna Patryka w 14 rocz. śm.