OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 25.08.2024r.

XXI Niedziela Zwykła
25.08.2024r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na seminarium i diecezję.

1. Nieszpory dzisiaj o g. 17.00.
  2. W poniedziałek uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Tego dnia Jerycho Różańcowe zaprasza do kaplicy pod farą na adorację Najświętszego Sakramentu. Początek po Mszy św. porannej, zakończenie o 21.00.
  3. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy nasz Odpust Parafialny ku czci Matki Bożej Królowej Pokoju. Suma odpustowa o g. 12.00. W tym dniu panie z Zespołu Charytatywnego będą w kawiarence sprzedawały ciasto. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na cele charytatywne. Prosimy Parafian o wsparcie tej inicjatywy swoimi wypiekami, które będzie można przynosić do kawiarenki w najbliższą sobotę od g. 17.30 do 19.00.
  4. Od poniedziałku do piątku trwa w naszym kościele całodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. Od przyszłej niedzieli wracamy do przedwakacyjnego porządku Mszy Św. Nie będzie Mszy o g. 20.00, w zamian zapraszamy na Mszę o g. 16.00.W tym tygodniu nie ma stałego dyżuru w konfesjonale. Pierwsza Msza szkolna zostanie odprawiona w piątek 6 września.
  6. Dzisiaj kawiarenka jest nieczynna.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje w naszym kościele.

Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę!