INTENCJE MSZY ŚW. od 26 sierpnia do 01 września.

INTENCJE MSZY ŚW. od 26 sierpnia do 01 września 2024r.

Poniedziałek, 26 sierpnia, Najśw. Maryi Panny Częstochowskiej.
800Za zm. męża Stanisława w 7 rocz. śm. oraz zm. rodziców i teściów.
1800O dar życia wiecznego dla zm. rodziców Wandy w rocz. ur. i Jana Pyka.
Wtorek, 27 sierpnia, św. Moniki.
800O dar życia wiecznego dla zm. Henryka Dragon w rocz. ur. oraz za zm. z obu stron.
1800Do Trójcy św. i MB Nieustającej Pomocy z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, światło Ducha św. i bł. B. na każdy dzień dla Izabeli z ok. 45 rocz. ur. i o bł. B. dla jej rodziny, of. Grupa Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Jezusowego w Tarn. Górach.
Środa, 28 sierpnia, św. Augustyna, biskupa.
800Do Miłosierdzia Bożego za zm. rodziców Edytę i Alojzego, zm. rodzeństwo Jerzego i Łucję, zm. kapłanów z naszej parafii.
1800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Zdzisławy i Adama Jeśko i zm. rodziców.
Czwartek, 29 sierpnia, męczeństwo św. Jana Chrzciciela.
800Za zm. męża Czesława Heny w rocz. ur.
1800W int. Jakuba w rocz. ur.
Piątek, 30 sierpnia.
800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. cioci Marii Nizior, zm. jej męża Karola, siostry Zofii i zm. z pokrewieństwa z obu stron.
1. Za zm. rodziców Marię i Franciszka Lukosz, zm. z rodziny Lukosz i Szweda.
2. Za zm. Reginę Kiszkis, w 11 rocz. śm., zm. syna Bogusława, zm. trzech braci, zm. rodziców, teściów i pokrewieństwo z obu stron.
3. Za zm. Jolantę Maślanka, of. Dorota i Mieczysław Samsonik.
4. Za zm. dziadków Rozalię i Józefa Machałów.
Sobota, 31 sierpnia,
800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Jana i Janiny Chodak.
II Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op., zdr. i bł. Boże dla Ewy i Edwarda z ok. urodzin.
1800O dar życia wiecznego dla zm. męża i ojca Grzegorza Nowak w 1 rocz. śm.
XXII Niedziela Zwykła, 01 września.
730Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op., zdr. i bł. Boże dla Marii z ok. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
900O dar życia wiecznego dla zm. mamy Heleny Jarmuł w 1 rocz. śm., zm. z rodziny Lidike i Klimek.
1030Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op., zdr. i bł. Boże dla Eleonory i Mariana Nowak z ok. ur.
1200ODPUST PARAFIALNY
I W int. wszystkich Parafian
II Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op., zdr. i bł. Boże, dary Ducha św. na czas matury, egzaminów, wejścia w dorosłe życie dla Franciszka z ok. 18 rocz. ur.
1600Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Ryszarda i Jana Gradowskich, zm. Franciszki, zm. dziadków Katarzyny i Walentego Skiba i za dusze w czyśćcu cierpiące.
1700Nieszpory niedzielne
1800O Miłosierdzie Boże dla zm. ojca Juliana Kaczmarczyk w 64 rocz. śm., zm. matki Elżbiety, Jadwigi, zm. braci Karola i Michała, zm. męża Jana Malinowskiego.