OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 23.06.2024r.

XII Niedziela Zwykła
23.06.2024r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na seminarium i diecezję.

1. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa dzisiaj o g. 17.00.
  2. Spotkanie Róż Różańcowych również dzisiaj po nabożeństwie w kawiarence.
  3. Jutro Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela – Msze Św. o g. 8.00 i 18.00. W sobotę Uroczystość Św. Ap. Piotra i Pawła, głównych patronów naszej diecezji – Msze Św. o g. 7.30, 9.00, 16.00 i 18.00.
  4. Od poniedziałku do piątku trwa w naszym kościele całodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu. W sklepiku nabyć można pamiątkowe świece Kongresu Eucharystycznego – cena 17 zł.
  5. Od przyszłego tygodnia, przez cały okres wakacji, nie będzie piątkowej Mszy Szkolnej i stałego dyżuru w konfesjonale.
  6. W poniedziałek o g. 17.30 w kawiarence parafialnej odbędą się otwarte warsztaty dietetyczne. Więcej szczegółów na plakacie i na naszych stronach internetowych. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
  7. Ślubowana pielgrzymka tarnogórska do Piekar Śląskich odbędzie się w niedzielę – 7 lipca. Wyjście spod kościoła Św. Ap. Piotra i Pawła o g. 7.30.
  8. Przyszły rok ogłoszony został przez papieża Franciszka Rokiem Jubileuszowym, w związku z tym organizujemy parafialną pielgrzymkę do Rzymu. Odbędzie się ona w dniach od 17 do 21 lutego przyszłego roku. Koszt 3 tys. zł. Więcej szczegółów na plakacie. Zapisy w kancelarii.
  9. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do kawiarenki parafialnej. Od przyszłej niedzieli przez cały okres wakacji kawiarenka będzie nieczynna.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Stolicę Apostolską.
Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę!