INTENCJE MSZY ŚW. od 24 do 30 czerwca 2024r.

Poniedziałek, 24 czerwca, Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
800I O życie wieczne dla zm. męża Henryka w rocz. ur., zm. rodziców z obu stron, zm. brata, bratowych, szwagierki, zm. księży z naszej parafii i za dusze w czyśćcu cierpiące.
II Za zm. Krystynę Bednarczyk w 30 dzień po śm.
1800I Za zm. mamę Marię Wodniok w 9 rocz. śm., zm. ojca Pawła i zm. siostrę Marię Pytel.
II Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op., zdrowie i bł. B. dla Klaudyny z ok. 35 rocz. ur. i o bł. Boże dla całej rodziny.
Wtorek, 25 czerwca.
800I Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op. zdrowie i bł. B. dla Gabrieli Głąbica z ok. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1800I Za zm. Stanisława i Reginę Czesnoić, zm. Pawła Paulewicz i za dusze w czyśćcu cierpiące.
II Za zm. Zygmunta Dziuk, of. koleżanki i koledzy.
Środa, 26 czerwca.
800I Do Miłosierdzia Bożego za zm. kuzyna Tadeusza Lesiok.
II ……………………………………………
1800I Za zm. Piotra Szczepanika, zm. Gertrudę Superniok, Marię Bardkowską i Augustę Gabrielczyk.
II Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op. zdrowie i bł. B. dla Magdaleny z ok. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
Czwartek, 27 czerwca.
800I O dar nieba dla zm. Reginy Kluczek i zm. Alicji Kawiak.
II ……………………………………………..
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. ojca Adolfa Adamus, zm. matki chrzestnej Renaty i zm. dziadków.
II Za zm. ojca Józefa, zm. teściów Eleonorę i Franciszka, zm. ich córkę Henrykę i wnuka Macieja.
Piątek, 28 czerwca, św. Ireneusza, biskupa i męczennika.
800Za zm. rodziców Marię i Jana Soból, zm. Jana Matysik i za dusze w czyśćcu cierpiące.
1. Za zm. rodziców Janinę i Bronisława Fiałkowskich, zm. rodzeństwo i pokrewieństwo z obu stron.
2. O dar życia wiecznego dla zm. Pawła Paulewicz i za dusze w czyśćcu cierpiące.
3. Za zm. rodziców Martę i Pawła Paruzel, zm. syna Krzysztofa Myrcik, zm. krewnych Myrcik i Paruzel. 4. Za zm. rodziców Agnieszkę i Józefa Fiszer, zm. Teresę i Jana Kuciapa, zm. Jana Drojki i zm. dziadków z obu stron.
5. Za zm. Helmuta Krywalskiego, of. sąsiedzi i znajomi z ul. Łowieckiej.
6. Za zm. Władysława Wronę i zm. z rodziny.
7. Za zm. Marię i Kazimierza oraz zm. z rodziny Wójcik.
8. Za zm. Henryka Piątek.
Sobota, 29 czerwca, Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła.
730W int. Parafian.
900………………………………………………………..
1400Ślub – Stemplowski – Siedlecka
1600Za zm. Henryka Krzysteczko w 2 rocz. śm., zm. z rodziny Krzysteczko i Glomb oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800Za zm. matkę Stefanię Klasik, zm. ojca Józefa, zm. dziadków Martę i Józefa Spyra, zm. z rodzin Spyra i Wrzask.
XIII Niedziela Zwykła, 30 czerwca.
730O dar życia wiecznego dla zm. Marzeny Spindel.
900Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, w pewnej intencji.
1030Do Anioła Stróża w int. Natalii z ok. 1 rocz. ur. z prośbą o bł. B. dla całej rodziny.
1200Dziękując za otrzymane łaski prosząc o Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Hanny Paulewicz z ok. 18 rocz. ur. i o bł. B. dla matki i rodziców chrzestnych.
1600Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op. zdrowie i bł. B. dla Krzysztofa Nieora z ok. 60 rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny oraz za żonę Małgorzatę.
1700Nieszpory niedzielne
1800…………………………………………………………….