INTENCJE MSZY ŚW. od 27.05.2024r. do 02.06.2024r.

Poniedziałek, 27 maja 2024r.
800I Za zm. męża Józefa Koczyba, zm. rodziców z obu stron, zm. siostrę Eleonorę, zm. szwagra Jerzego, zm. dziadków z obu stron i zm. kapłanów z naszej parafii.
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I O dar życia wiecznego dla zm. Teresy Lota w rocz. ur., zm. z rodziny Kupisz i Lota.
II Za zm. mamę Edytę Wojsyk w rocz. ur., zm. tatę Edwarda, brata Narcyza, teściów Mariannę i Pawła Wieczorek i zm. szwagra Andrzeja.
Wtorek, 28 maja 2024r.
800Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Marii i Mariana Telega, zm. z rodzin Telega, Tadaszak, za dusze w czyśćcu cierpiące.
II Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. B. dla Leokadii Szmer z ok. 92 rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
Środa, 29 maja 2024r. – św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy.
800I Za zm. Klaudiusza Stolingwa w rocz. ur., zm. ojca Henryka w rocz. ur., zm. pokrewieństwo i zm. kapłanów z naszej parafii.
II Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Krystyny Haczelskiej w 5 rocz. śm. i zm. jej rodziców.
1800I Za zm. ojca Jana Kołodziejczyk w rocz. ur., zm. z rodziny i za dusze w czyśćcu cierpiące.
II Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. B. dla Joanny z ok. 80 rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
Czwartek, 30 maja 2024r. – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.
730Z podziękowaniem Najśw. Maryi Pannie za życie i zdrowie Agaty.
900W intencji parafian.
1200………………………………………………….………………………………………………….
1600………………………………………………….………………………………………………….
1800Za zm. syna Sławomira Kwiecień, zm. męża, zm. rodziców, teściów i za dusze w czyśćcu cierpiące.
Piątek, 31 maja 2024r. – Święto Nawiedzenia Najśw. Maryi Panny.
800I Do Mił. Bożego o radość wieczną dla zm. matki Marii Hojka w 15 rocz. śm.
II Za zm. rodziców, teściów Lidię i Franciszka Paciorak w rocz. śm.
1800I W intencji ks. Mateusza oraz księży wyświęconych w 2012 roku.
II Msza św. zbiorowa:

1. Za zm. rodziców Helenę i Antoniego Klimas, zm. siostrę Urszulę Mularczyk.
2. Za zm. wychowawczynię Wandę Olszowską w 20 rocz. śm., zm. koleżanki z klasy.
3. Za zm. Eleonorę Michalik w 1 rocz. śm., zm. z rodziny Michalik.
4. Za zm. siostrę Janinę, szwagra Adama, of. brat Szczepan.
5. Za zm. Helenę Możdżeń w 20 rocz. śm.
6. Za zm. dziadków Rozalię i Józefa Machałów.
7. Za zm. sąsiadkę Stanisławę Chmielewską, zm. z ul. Ułańskiej 13A.
Sobota, 01 czerwca 2024r. – św. Justyna, męczennika.
800I W int. czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
II O Opiekę Matki Bożej, zdrowie, dary Ducha Św. dla Dawida i Jakuba, ich rodziców oraz o potrzebne łaski dla nich.
1400Ślub: Mateja – Potocki.
1800O dar życia wiecznego dla zm. syna Rafała Maszczyk w 1 rocz. śm., zm. matkę Jadwigę Baron w 5 rocz. śm.
IX Niedziela Zwykła, 02 czerwca 2024r.
730Za dusze w czyśćcu cierpiące.
900O dar życia wiecznego dla zm. Władysławy i Jana Czapelskich.
1030O dar życia wiecznego dla zm. syna Karola Broda, zm. męża Marka, zm. dziadków i za dusze w czyśćcu cierpiące.
1200O pokój i Boże Miłosierdzie dla Polski i całego świata, o przymnożenie wiary i dobrych wyborów zgodnie z wolą Bożą dla Małych Rycerzy Miłosierdzia Bożego, ich rodzin i sympatyków oraz o światło Ducha Św. dla nich i Kościoła Świętego.
1600Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o opiekę Aniołów Stróżów dla Kacpra Fiegler z ok. 1 rocz. ur. i o bł. B. dla rodziców i rodziców chrzestnych.
1700Nieszpory niedzielne
1800Za zm. Aleksandra Jaskólskiego w rocz. śm. i zm. z rodziny.