Ogłoszenia parafialne – 12.05.2024r.

Niedziela – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

12.05.2024r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Dom Księży Emerytów

1. Nabożeństwa majowe w tygodniu o g. 17.30, a w niedzielę o g. 17.00. W tym tygodniu szczególnie zapraszamy dzieci pierwszokomunijne, które przeżywać będą swój Biały Tydzień.
  2. Wspólnota Młodzieżowa „Avodah” zaprasza na Wieczór Uwielbienia, który odbędzie się dziś w naszym kościele, w godzinach 19.30-21.00. Szczegóły na plakacie.
  3. W poniedziałek po Mszy Św. wieczornej Różaniec Fatimski.
  4. W środę organizowana jest pielgrzymka do Częstochowy i sanktuarium św. ojca Pio. Koszt 45 zł. Wyjazd spod naszego kościoła o g. 9.00. Zapisy w zakrystii lub pod numerem tel. 695 851 197.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym w środę o g. 19.00, w kaplicy pod farą.
  6. Wszystkie dzieci zapraszamy na Mszę Szkolną w piątek o g. 16.30.
  7. Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Diakonię Modlitwy Ruchu Światło – Życie w piątek o g. 20.00, w kaplicy pod farą.
  8. Nabożeństwo o łaskę uzdrowienia przez wstawiennictwo św. Szarbela w sobotę o g. 19.00.
  9. Czuwanie modlitewne przed Zesłaniem Ducha Świętego, organizowane przez wspólnoty tarnogórskie, również w sobotę w naszym kościele, w godzinach od 19.45 do 23.00. Plan czuwania umieszczony jest na plakacie przed kościołem oraz na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy.
  10. Spotkanie Róż Różańcowych w przyszłą niedzielę po nabożeństwie majowym, w kawiarence. Również w przyszłą niedzielę o g. 17.45 w kawiarence konferencja o cudach eucharystycznych. Serdecznie zapraszamy.
  11. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do kawiarenki parafialnej.

Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę!