INTENCJE MSZY ŚW. od 13.05.2024r. do 19.05.2024r.

Poniedziałek, 13 maja 2024r.
800I Za dusze w czyśćcu cierpiące.
II O dar życia wiecznego dla zm. Barbary i Jana Praskich i zm. z rodziny.
1800I Do MB Fatimskiej w int. czcicieli i ofiarodawców.
II Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Romualda Giza z ok. 60 rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
Wtorek, 14 maja 2024r. – św. Macieja, apostoła.
800I Do Mił. Bożego o radość wieczną w 12 rocz. śm. dla zm. męża Rudolfa, zm. rodziców, teściów, prawnuka Patryka, zm. z rodziny i za dusze w czyśćcu cierpiące.
II Za zm. córkę Małgorzatę, zm. męża Jerzego i za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Jana Borowiec z ok. 90 rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
II O dar życia wiecznego dla zm. cioci Natalii oraz zm. kuzynki Alicji.
Środa, 15 maja 2024r.
800I W int. rodzin Młynek i Kowolik.
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I Do Mił. Bożego o zbawienie duszy męża Zygmunta, rodziców Pauliny i Rudolfa Ucher, ich synów Erwina i Henryka i ich synowych.
II Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Bartosza z ok. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
Czwartek, 16 maja 2024r. – Święto Rocznicy Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Gliwicach.
800I Za zm. Zbisława Buczkowskiego, zm. rodziców Jana i Marię Milian, zm. wnuczkę Katarzynę, siostrę Janinę, zm. teściów, dziadków i za dusze w czyśćcu cierpiące.
II Za zm. rodziców Edytę i Alojzego, zm. rodzeństwo Jerzego i Łucję, ciocię Marysię, zm. jej dwóch mężów i zm. kapłanów z naszej parafii.
1800I Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Krystyny Nowickiej z ok. 88 rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
II Do Op. Bożej w int. wnuków i ich rodziców z prośbą o bł. Boże, wiarę, dary Ducha św. i mądre wybory w życiu.
Piątek, 17 maja 2024r. – św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika.
800I Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i bł. B. potrzebne łaski z ok. ur. syna Jacka i córki Ewy oraz o opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.
II Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze bł., Dary Ducha Św., zdrowie dla Mirosławy, Magdaleny, Stanisława, Mariana, Andrzeja, oraz potrzebne łaski dla całej rodziny.
1630O dar życia wiecznego dla zm. mamy i babci Ireny Giza w 3 rocz. śm.
1. O dar życia wiecznego dla zm. Pawła Paulewicz i za dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za zm. Zofię Dachowską w dniu imienin.
3. Za zm. Elżbietę i Tadeusza Makowskich, zm. Apolonię i Bronisława Wręczyckich, zm. Agnieszkę Jackowski.
4. Za zm. Krystynę Cierpioł w 30 dzień po śm.
5. Do Mił. Bożego za zm. rodziców i teściów Jadwigę i Józefa Klyta, zm. Stanisława i Bolesławę Lichorad w rocz. ich śm., zm. dziadków z obu stron.
6. Za zm. rodziców Franciszka i Marię Lukosz, zm. z rodziny Lukosz i Szweda.
7. Za zm. Helmuta Krywalskiego w 30 dzień po śm., of. sąsiedzi i znajomi z ul. Łowieckiej.
8. Za zm. dziadków Rozalię i Józefa Machałów.
9. Za zm. brata Kazimierza Parkitny w 1 rocz. śm., rodziców: Wandę i Zygfryda, dziadków: Martę i Pawła.
10. Za zm. męża Jana Góra. 11. Za zm. rodziców z obu stron, zm. z rodziny, dusze w czyśćcu cierpiące.
Sobota, 18 maja 2024r.
800I O Opiekę Matki Bożej, zdrowie, dary Ducha Św. dla Dawida i Jakuba, ich rodziców oraz o potrzebne łaski dla nich.
II Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski i przeżyte 50 lat małżeństwa Stefanii i Pawła Klimas i o bł. B. dla całej rodziny.
1800Dziękczynna z ok. 84 rocz. ur. Bogusławy Malinowskiej, prosząc o zdrowie i potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.
Niedziela, 19 maja 2024r. – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
730O dar życia wiecznego dla zm. Marzeny Spindel.
900Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. B. dla Anieli Celary z ok. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1030Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. B. dla Adriana Stolingwa z ok. 35 rocz. ur. i o bł. B. dla dzieci Alicji, Aleksandra i żony Barbary oraz o bł. B. dla całej rodziny.
1200Za zm. ojca Ryszarda Zdunkiewicza.
1600Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Heleny i Wincentego Kupka, zm. dziadków i zm. z rodziny.
1700Nabożeństwo majowe.
1800Za zm. Józefa i Wacława Faber.