OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 28.04.2024r.

V Niedziela Wielkanocna
28.04.2024r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na seminarium i diecezję.

1. Nieszpory Wielkanocne o g. 17.00.
  2. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących do I Komunii Św. dzisiaj, w kościele, o g. 19.00.
  3. Spotkanie grupy młodzieżowej „Avodah” również dzisiaj o g. 19.00. Początek w kaplicy pod farą.
  4. Od środy przez cały miesiąc maj zapraszamy na nabożeństwa ku czci Matki Bożej. W tygodniu o g. 17:30, a w niedzielę o g. 17:00.
  5. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwa o stałych porach.
  6. W piątek uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Na Msze Św. zapraszamy o g. 7.30, 9.00, 16.00 i 18.00. W tym dniu kancelaria parafialna będzie nieczynna. Nie będzie również Mszy szkolnej. Z racji uroczystości tego dnia nie ma obowiązku zachowywania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
  7. W sobotę odwiedzimy z Komunią Świętą chorych i starszych parafian. Chętnych prosimy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii. Również w tym dniu adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy pod farą, prowadzona przez Jerycho Różańcowe. Rozpoczęcie po Mszy porannej, zakończenie o g. 15.00.
  8. Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Koncertów Organowych w Konwikcie. Pierwszy koncert odbędzie się w przyszłą niedzielę, o g. 19.00, w naszym kościele. Szczegóły na plakacie w gablotce.
  9. W poniedziałek (6 maja) rozpoczynamy w naszej parafii cykl nauk przedmałżeńskich. Pierwsze spotkanie w salkach, o godz. 19.00.
  10. W dniu dzisiejszym kawiarenka jest nieczynna.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje w naszym kościele.

Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę!