INTENCJE MSZY ŚW. od 29.04.2024r. do 05.05.2024r.

Poniedziałek, 29 kwietnia 2024r. – św. Katarzyny Sieneńskiej.
800I Za zm. Piotra Bursig w 1 rocz. śm. i zm. z rodziny.
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I Za zm. męża i ojca Pawła Paulewicz.
II Za zm. dziadków z rodzin Orlańskich i Radomskich.
Wtorek, 30 kwietnia 2024r.
800I Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. męża Jana Perz, zm. rodziców, dziadków z obu stron, zm. siostry, braci, bratowe, szwagrów, dusze w czyśćcu cierpiące i zm. kapłanów z naszej parafii.
II Za zm. męża i ojca Pawła Paulewicz.
1800I Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Marii w dniu urodzin i o bł. B. dla całej rodziny.
II Za zm. Zofię Janic w 25 rocz. śm., zm. Franciszka, Adama Janic, zm. z rodzin Szlęzak i Janic.
Środa, 01 maja 2024r.
800I ………………………………………………
II Za zm. męża i ojca Pawła Paulewicz.
III O dar życia wiecznego dla zm. Barbary Brombosz w 30 dzień po śm. i w int. Arkadiusza Brombosz w rocz. ur.
1. O dar życia wiecznego dla zm. Pawła Paulewicz i za dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za zm. Mariana Gurbała, zm. jego rodziców i za dusze w czyśćcu cierpiące.
3. Za zm. rodziców Agnieszkę i Jerzego Wnuk, zm. teściów, zm. Elżbietę Kubik, zm. chrzestną, zm. z rodziny Wnuk, Kolasińska i Świerc.
4. Za zm. Stanisława Fik w rocz. ur.
5. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
6. Za zm. Hannę Hernik, zm. Genowefę Fazan, zm. z rodziny Warzecha, Rachwał, Fiecek i Polkowski, zm. Helmuta Krywalskiego, zm. kapłanów i siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.
7. Za zm. rodziców Hildegardę i Józefa Pisalski, zm. Beatę Zapotoczny, zm. Marię Rosławiec, zm. jej męża, zm. Lucynę i Jana Wiatowski.
8. Za zm. Helmuta Krywalskiego.
9. Za zm. ciocię Adelę, zm. jej męża Mieczysława, zm. rodziców Marię i Pawła, zm. rodzeństwo: Helenę, Łucję, Małgorzatę, Józefa i dusze w czyśćcu cierpiące.
10. Za zm. Zbigniewa w 30-dzień po śm., zm. Władysława Skorupkę.
11. Za zm. Krzysztofa Ziora w 30-dzień po śm.
12. Za zm. dziadków Rozalię i Józefa Machałów.
13. Za zm. rodziców Jadwigę i Maksymiliana Stolarczyk, siostrę Małgorzatę, braci: Jana i Eugeniusza, bratowe i szwagra.
Czwartek, 02 maja 2024r. – św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła.
800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. brata Alfreda Hanysek w rocz. ur., zm. rodziców Marię i Feliksa oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
II Za zm. matkę Danutę Idzikowską, zm. ojca Jerzego, zm. syna Stanisława i dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I W int. powołań kapłańskich i zakonnych oraz w int. kapłanów.
II Za zm. Władysława Muś w 15 rocz. śm.
Piątek, 03 maja 2024r. – Uroczystość Najśw. Maryi Panny, Królowej Polski.
730W int. czcicieli NSPJ.
900Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Lucjana i Marianny Gala, za dusze w czyśćcu cierpiące i za zm. kapłanów z naszej parafii.
1600Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Łucji i Alfonsa Płaczek z ok. 50 rocz. ślubu i o bł. Boże dla całej rodziny.
1800W int. Parafian i ofiarodawców.
Sobota, 04 maja 2024r. – św. Floriana, męczennika.
800I W int. czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
II O dar życia wiecznego dla zm. ojca Jana w rocz. ur. i zm. matki Wandy Pyka.
1300Ślub: Brodziak – Brodziak
1800Za zm. męża Rafała Wilczek w 2 rocz. śm.
VI Niedziela Wielkanocna, 05 maja 2024r.
730Za zm. męża Hermana w rocz. ur., zm. rodziców, teściów i zm. z pokrewieństwa.
900Za zm. rodziców Franciszkę i Franciszka Kobalczyk, zm. brata Andrzeja, zm. Mariannę, Elżbietę Borkowskich, zm. Dariusza i Witolda Zawistowskiego.
1030O dar życia wiecznego dla zm. Gerarda Kawalec, zm. rodziców, teściów, zm. siostry, zm. z rodziny Kawalec.
1200O pokój i Boże Miłosierdzie dla Polski i całego świata, o przymnożenie wiary i dobrych wyborów zgodnie z wolą Bożą dla Małych Rycerzy Miłosierdzia Bożego, ich rodzin i sympatyków oraz o światło Ducha św. dla nich i Kościoła świętego.
1600O dar życia wiecznego dla zm. Anny i Franciszka Krawczyk i zm. rodzeństwa.
1700Nabożeństwo majowe.
1800Za zm. Bronisława Teklak, of. rodzina Sańgórskich.