OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 21.04.2024r.

IV Niedziela Wielkanocna
21.04.2024r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

1. Nieszpory Wielkanocne o g. 17.00.
  2. Od poniedziałku do piątku trwa w naszym kościele całodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu. Początek codziennie po Mszy porannej, zakończenie przed Mszą o g. 18.00. Z tyłu kościoła wyłożony jest tekst kolejnej katechezy o Eucharystii.
  3. W środę o g. 19.00 w kaplicy pod farą adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
  4. W czwartek o g. 18.45 spotkanie „Mamy u Mamy”. Wszystkie mamy zapraszamy do parafialnej kawiarenki.
  5. W piątek o g. 16.30 Msza Św. szkolna.
  6. Kolejnym punktem przeżywania Kongresu Eucharystycznego w naszej diecezji jest spotkanie, które odbędzie się w najbliższą sobotę, w tarnogórskiej parafii o. Kamilianów. Gościem specjalnym tego wydarzenia będzie abp. Adrian Galbas. Plan spotkania: 9.30 – adoracja; 10.30 – katecheza ks. Arcybiskupa; 12.00 – Eucharystia z homilią; 13.00 – agapa. Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy.
  7. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących do I Komunii św. w przyszłą niedzielę, w kościele, o g. 19.00.
  8. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do kawiarenki parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na seminarium i diecezję.

Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę!