INTENCJE MSZY ŚW. od 22.04.2024r. do 28.04.2024r.

Poniedziałek, 22 kwietnia 2024r.
800I O dar nieba dla zm. męża Henryka w rocz. śm., zm. rodziców i pokrewieństwa z obu stron, zm. księży z naszej parafii i dusze w czyśćcu cierpiące.
II Za zm. męża i ojca Pawła Paulewicz.
1800I Za zm. Piotra Wiórek w 9 rocz. śm.
II Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Eweliny i Mateusza z ok. 30 rocz. ur., prosząc o szczęśliwe rozwiązanie dla Eweliny.
Wtorek, 23 kwietnia 2024r. – Uroczystość św. Wojciecha.
800I Za dusze w czyśćcu cierpiące.
II Za zm. męża i ojca Pawła Paulewicz.
1800I Za zm. Jana w 8 rocz. śm., zm. jego rodziców Józefa i Annę, zm. teściów Mariannę i Bronisława, zm. z rodziny Jojko, Łucek i Nowak.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Gertrudy i Hermana Bochen w rocz. ur., zm. ich rodziców, dusze w czyśćcu cierpiące, zm. kapłanów z naszej parafii i zm. szwagra Tadeusza Krawiec w rocz. śm.
Środa, 24 kwietnia 2024r.
800I Za zm. męża i ojca Pawła Paulewicz.
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I W int. rodziny Orlańskich, Tadeusza i Henryki, dzieci Agaty, Tomka i Daniela z rodzinami.
II Za zm. mamę Danutę Elias w 10 rocz. śm., zm. rodziców i rodzeństwo.
Czwartek, 25 kwietnia 2024r. – Święto św. Marka, Ewangelisty.
800I Za zm. ojca Pawła w 3 rocz. śm.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Bronisława Tetlaka, of. sąsiedzi z ul. Kościuszki 10.
1800I Za zm. Annę Kuliś w rocz. ur., zm. jej męża Grzegorza, zm. rodziców Jadwigę i Marcina Kowalczyk i zm. brata Jana.
II Za zm. męża i ojca Pawła Paulewicz.
Piątek, 26 kwietnia 2024r.
800I Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Katarzyny z ok. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1630Za zm. męża i ojca Pawła Paulewicz.
1. Za zm. Lidię Ziob w rocz. śm. zm. Henryka Szuber w rocz. śm., zm. z rodziny Ziob i Szubert.
2. Za zm. Maksymiliana Kroczek, zm. Marię i Franciszka Świtała i zm. wujków.
3. Za zm. Jana Morańskiego w 10 rocz. śm.
4. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
5. Za zm. Adama Janik, of. sąsiedzi z ul. Zielonej.
6. Do Mił. Bożego za zm. mamę Cecylię Kowol w 15 rocz. śm.
7. Do Mił. Bożego o radość wieczną dla zm. matki Berty Dikta, zm. ojca Jana, brata Henryka, bratową Anielę, szwagra Edwarda i za dusze w czyśćcu cierpiące.
8. Za zm. dziadków Rozalię i Józefa Machałów.
9. Za zm. ojca Stanisława i Weronikę Wręczyckich, braci Edwarda i Eugeniusza, bratanków Jerzego i Bogdana zm z rodziny.
Sobota, 27 kwietnia 2024r.
800I ………………………………………………………
II Za zm. męża i ojca Pawła Paulewicz.
1800I O dar życia wiecznego dla zm. męża Stefana, zm. rodziców Urszuli i Fryderyka, zm. teściów Magdalenę i Jana, zm. dziadków z obu stron.
II Za wstaw. MBKP o bezpieczną podroż do Medjugorie oraz owoce pielgrzymki dla uczestników ze Wspólnoty Michael i wszystkich pielgrzymów.
V Niedziela Wielkanocna, 28 kwietnia 2024r.
730Za zm. męża i ojca Pawła Paulewicz.
900O dar życia wiecznego dla zm. Antoniego Gawora w 14 rocz. śm. i za dusze w czyśćcu ciepiące.
1030Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Wiesława Świlak w rocz. śm., zm. jego rodziców Józefa i Genowefy, zm. teściów Marii i Rudolfa Czerneckich i za dusze w czyśćcu cierpiące.
1200Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. męża Jana Kowalskiego w 1 rocz. śm.
1600Chrzty i roczki:
1. Oliwia, Laura Kachmar (chrzest)
1700Nieszpory Wielkanocne.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. męża Zygmunta Sitko w 3 rocz. śm., zm. teściów Gertrudy i Roberta Volkmer, zm. Zbigniewa Sitko.
II Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże, dary Ducha św. dla Katarzyny Simkowskiej z ok. 20 rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.