INTENCJE MSZY ŚW. od 25.03.2024r. do 31.03.2024r.

Wielki Poniedziałek, 25 marca 2024r.
800W pewnej intencji.
1800Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Elizy Bieniek z ok. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
Wielki Wtorek, 26 marca 2024r.
800I Za dusze w czyśćcu cierpiące.
II Za Ojczyznę, by była wierna Bogu, prosząc o pokój na świecie i za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I Za zm. rodziców Wandę i Jerzego Moczek, zm. brata Joachima, zm. wnuczkę Angelikę Rurańską, zm. z rodzin Moczek, Bereska i Rurański.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. brata Lucjana Borowiec w rocz. ur. i rocz. śm., zm. rodziców, krewnych i dusze w czyśćcu cierpiące.
Wielka Środa, 27 marca 2024r.
800I Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. mamy Marii Hanysek w rocz. ur, zm. ojca Feliksa, zm. brata Alfreda, dusze w czyśćcu cierpiące.
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1. Za zm. męża Bernarda Jeziorskiego w rocz. śm. zm. rodziców, teściów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. O dar życia wiecznego dla zm. Pawła Paulewicza i za dusze w czyśćcu cierpiące.
3. O dar życia wiecznego dla zm. teścia Jana Czajka.
4. Za zm. Stanisławę Chmielewską, of. sąsiedzi z ul. Ułańskiej 13.
5. Za zm. Gertrudę Niedziela w 7 rocz. śm., zm. z rodziny Ludwig i Niedziela.
6. O dar życia wiecznego dla zm. męża Piotra Boroń, zm. syna Andrzeja, zm. rodziców z obu stron.
7. Za zm. Irenę i Artura Korusiewicz.
8. Za zm. dziadków Rozalię i Józefa Machałów.
9. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
Wielki Czwartek, 28 marca 2024r.
1800Msza Wieczerzy Pańskiej.
I W intencji księży, którzy posługiwali i posługują obecnie w naszej parafii oraz księży emerytów.
II O dar życia wiecznego dla zmarłych księży, którzy posługiwali w naszej parafii.
III O nowe powołania kapłańskie.
Wielki Piątek, 29 marca 2024r.
1800Liturgia na cześć Męki Pańskiej.
Wielka Sobota, 30 marca 2024r.
2100Wigilia Paschalna w Wielką Noc.
W intencji parafian.
Niedziela Wielkanocna – Zmartwychwstanie Pańskie, 31 marca 2024r.
630…………………………………………………………………
900Za zm. męża Alojzego Papier w 6 rocz. śm., zm. z rodziny Papier, Habaś i Gwóźdź.
1030Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla zawodników i ich rodzin oraz pracowników, działaczy i kibiców Towarzystwa Sportowego „Gwarek” w Tarn. Górach z ok. 70-lecia powstania Klubu oraz rozpoczętego sezonu piłkarskiego, a także w int. wszystkich zm. członków Klubu prosząc o radość życia wiecznego.
1200Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Danuty z ok. 85 rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1600Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Andrzeja Tarach i o bł. B. dla całej rodziny.
1700Nieszpory Wielkanocne.
1800Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla małżonków z ok. 30 rocz. ślubu i o bł. B. dla całej rodziny.

INTENCJE MSZY ŚW. od 25.03.2024r. do 31.03.2024r.