Ogłoszenia parafialne – 17.03.2024r.

17.03.2024r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na ogrzewanie naszego kościoła.

1. Przez cały Wielki Post zachęcamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej (w każdy piątek po Mszy św. porannej i o g. 17.15) oraz Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym (w każdą niedzielę o g. 17.00). Wypominki za zmarłych, których chcemy polecać podczas Drogi Krzyżowej można składać w zakrystii lub kancelarii.
  2. Od poniedziałku do piątku trwa w naszym kościele całodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu. Początek codziennie po Mszy porannej, zakończenie przed Mszą o g. 18.00. Zachęcamy do zapisywania się na adorację na dowolny dzień. Zapisy w zakrystii.
  3. Dziś nasza parafialna wspólnota młodych „Avodah” organizuje kiermasz palm na niedzielę palmową oraz dekoracji wielkanocnych, a w kawiarence sprzedawane są ciasta. Dochód przeznaczony będzie na rozwój wspólnoty.
  4. W środę, po Mszy wieczornej, w naszym kościele Wieczór Uwielbienia, serdecznie zapraszamy.
  5. W czwartek organizowany jest wyjazd do Cieszyna na spektakl „Misterium Męki Pańskiej”. Koszty 100 zł. Zapisy w zakrystii oraz pod nr tel. 695 851 197. Wyjazd spod naszego kościoła o g. 13.00.
  6. Również w czwartek o g. 18.45 w kawiarence, spotkanie „Mamy u Mamy”.
  7. Dzieci zapraszamy na Mszę szkolną w piątek na g. 16.30.
  8. W sklepiku parafialnym można nabywać świece wielkanocne Caritas. Duża 12zł, mała 7zł.
  10. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do kawiarenki parafialnej. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na seminarium i diecezję.

Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę!