INTENCJE MSZY ŚW. od 18.03.2024r. do 24.03.2024r.

Poniedziałek, 18 marca 2024r.
800I Za zm. Alfreda Mika.
II Za zm. matkę Wiktorię Kaleja w rocz. ur., zm. ojca Jerzego i brata Józefa.
1800I Za zm. Zbigniewa Baltaziak.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Zbigniewa Kwiatkowskiego z okazji imienin.
Wtorek, 19 marca 2024r. – Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP.
800I Za zm. Alfreda Mika.
II O bł. Boże dla Polski i wylanie Ducha Św. przez wstawiennictwo Niepokal. Serca NMP, za pośrednictwem św. Andrzeja Boboli i św. Katarzyny, of. grupa Małych Rycerzy Mił. Serca Jezusowego w Tarnowskich Górach.
1800I Za zm. rodziców Bertę i Józefa Rakoczy, siostry: Annę, Marię, Teresę, szwagrów: Franciszka i Piotra, zm. Tadeusza Lazar, teściów Elżbietę i Ryszarda Stafa, zm. Adolfa Noszka, zm. pradziadków i dziadków z obu stron.
II Za zm. rodziców Helenę i Flawiana Kulik w rocz. śm., zm. brata Marka oraz zm. z rodzin Kulik.
Środa, 20 marca 2024r.
800I W int. Mileny Paciorak z ok. 37 rocz. ur., prosząc o wiarę i Boże prowadzenie w życiu.
II Z podz. za otrzymane łaski, prosząc o zdrowie i bł. Boże oraz nieustanną opiekę Ducha Św. dla Katarzyny i całej rodziny.
1800I Do Op. Bożej, przez wstaw. MB Opiekunki Rodzin w intencji córki Jolanty w rocz. ur. i jej rodziny, prosząc o Boże bł., opiekę i dary Ducha Św.
II O dar życia wiecznego dla zm. męża Stanisława Wyciszczak, zm rodziców Alojzego i Marię Wyciszczak, zm z rodzin Wanot, Mania, Piechucki.
Czwartek, 21 marca 2024r.
800I Za dusze w czyśćcu cierpiące.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Cecylii i Jerzego Pietruszka oraz dla zm. z pokrewieństwa z obu stron.
1800I Do Miłosierdzia Bożego za zm. matkę Elżbietę Kaczmarczyk w 78 rocz. śm., zm. ojca Juliana, brata Michała, siostrę Alicję i zm. dziadków.
II Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dary Ducha św. bł. Boże, zdrowie i opiekę dla Martyny z ok. 18 rocz. ur. i bł. Boże dla całej rodziny.
Piątek, 22 marca 2024r.
800I Za zm. ojca Alojzego Papier i zm. z rodziny.
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1630Msza szkolna: Za zm. Mariannę i Bogdana Chudobskich, zm. z rodziny Chudobski i Dachowski.
1. Za zm. Teresę Gryla w rocz. ur., of. Urszula.
2. O dar życia wiecznego za zm. Pawła Paulewicz i dusze w czyśćcu cierpiące.
3. Za zm. koleżanki Helenę Zbożniak, Magdę Lota, Dorotę Kozłowską.
4. Za zm. Stanisławę Chmielewską, of. koleżanki.
5. Za zm. Wojciecha Drożdżyńskiego w rocz. ur., of. rodzice i rodzeństwo.
6. Za zm. Otylię Plewnia w 30dzień po śm. oraz zm. męża Alojzego.
7. Za zm. Stefanię i Stanisława Mojsiuk.
8. Za zm. ojca Henryka Krywalski w rocz. śm., zm. mamę Krystynę, zm. z rodzin Krywalski i Urbanik.
9. Za zm. Tadeusza Gawlika w rocz. śm., zm z rodzin Woszek, Ligoń, i Bystydziński.
10. Za zm. Marę Łazowską, of. mieszkańcy z ul. Krasickiego.
11. Za zm. rodziców Franciszkę i Jana, siostrę Bożenę, Bożenę Młody, Irenę Kwiecień i Mirosława Biały.
12. Za zm. dziadków Rozalię i Józefa Machałów.
13. Za zm. rodziców Małgorzatę i Adolfa Hilgner.
14. Za zm. matkę Danutę Kondej w 30 dzień po śm.
15. Za zm. rodziców Marie i Franciszka Lukosz, zm z rodzin Lukosz, Szweda.
Sobota, 23 marca 2024r.
800I O dar nieba dla zm. matki Anny w rocz. śm., zm. ojca Hieronima, męża Henryka, brata Jerzego oraz zm. pokrewieństwo.
II Do Trójcy Przenajświętszej i Bożego Miłosierdzia, przez wstawiennictwo Patronów Polski z prośbą o duchową odnowę naszej Ojczyźny, o przymnożenie wiary oraz dokonywanie wyborów zgodnie z wolą Bożą dla Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Jezusowego w Tarn. Górach, ich rodzin i sympatyków.
1800Za zm. dziadków Walerię i Augustyna Adamczyk, zm. z rodziny Waszkiewicz, Borysiewicz i dusze w czyśćcu cierpiące.
Niedziela Palmowa, 24 marca 2024r.
730Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Gabrieli Kowalskiej z ok. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
900Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Krystyny i Henryka Krywalski, zm. dziadków z obu stron i zm. wujka Alfreda.
1030Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Wiesławy Małota z ok. 85 rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1200Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Urszuli Smierna z ok. 80 rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1600Chrzty i roczki:
1.Hanna, Agnieszka Sykut (roczek)
2.Ewelina, Maria Nowak (chrzest)
3.Miłosz, Rafała Szołtysik (chrzest)
1700Gorzkie Żale
1800Za zm. ojca Henryka Pietryga w 100 rocz. ur., zm. mamę Helenę w rocz. ur., zm. dziadków z obu stron.