INTENCJE MSZY ŚW. od 04.03.2024r. do 10.03.2024r.

Poniedziałek, 04 marca 2024r. – św. Kazimierza, Królewicza.
800I Za zm. Alfreda Mika.
II Za zm. rodziców Gertrudę i Waleriana Giołda w rocz. ich ur.
1800I Za zm. Stanisława Wyciszczak.
II Za zm. sąsiadkę Krystynę Cierpka, of. lokatorzy i znajomi.
Wtorek, 05 marca 2024r.
800I Za zm. Alfreda Mika.
II Za zm. rodziców i teściów oraz za zm. pokrewieństwo.
1800I Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze, prosząc o miłość i zgodę w rodzinie.
II Za zm. Marię Pietryga w rocz. śm. i ur., zm. męża Jerzego, zm. z rodzin Pietryga, Buczek i Kolasiński.
Środa, 06 marca 2024r.
800I Za zm. Alfreda Mika.
II Za zm. rodziców Irenę i Jerzego Kowolik, zm. z pokrewieństwa Kowolik i Konopka.
1800W intencji młodzieży przystępującej do Sakramentu Bierzmowania.
Czwartek, 07 marca 2024r.
800I Za zm. Alfreda Mika.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Elżbiety i Józefa Ryborz oraz zm. księży z naszej parafii.
1800I W int. powołań kapłańskich i zakonnych oraz w int. kapłanów.
II O dar życia wiecznego dla zm. rodziców Jana i Gertrudy Jergla.
Piątek, 08 marca 2024r.
800I Za zm. Alfreda Mika.
II Za zm. brata Piotra Kołodziejczyk, zm. rodziców, rodzeństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.
1630Msza szkolna: Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. syna Krzysztofa Myrcik w 4 rocz. śm. oraz zm. matkę Martę Paruzel w rocz. śm.
1. Za zm. matkę Edytę Wojsyk w rocz. śm., zm. ojca Edwarda i zm. brata Narcyza.
2. Za zm. Jana Matysik, zm. rodziców Jana i Marię Soból, zm. teściów, braci i dusze w czyśćcu cierpiące 3. Za zm. Macieja Ziob w rocz. śm.
4. O dar życia wiecznego dla zm. Pawła Paulewicz i dusze w czyśćcu cierpiące.
5. Za zm. Mariana Gurbała, zm. jego rodziców i dusze w czyśćcu cierpiące.
6. Za zm. Sylwię Lutarewicz i dusze w czyśćcu cierpiące.
7. Do Miłosierdzia Bożego za zm. Andrzeja Foks, w 3 rocz. śm.
8. O dar życia wiecznego dla zm. Reginy Olech.
9. O dar życia wiecznego dla zm. mamy Stanisławy Chmielewskiej, w 30-dzień po śm.
10. Za zm. rodziców Helenę i Józefa Kamińskich, zm. brata Wiesława, w 2 rocz. śm., zm. brata Stanisława, zm. Helenę Szowińską w 4 rocz. śm., zm. bratowe: Mirosławę, Krystynę, Wiesławę, zięcia Janusza Foraiter, zm. z rodzin Kamińskich, Dobrzyńskich, Grabowskich, Sadwakowskich, Braciszewskich, zm. księży z naszej parafii i dusze w czyśćcu cierpiące.
11. Za zm. dziadków Rozalię i Józefa Machałów.
Sobota, 09 marca 2024r.
800I Za zm. Alfreda Mika.
II O Opiekę Matki Bożej, zdrowie, dary Ducha Św. dla Dawida i Jakuba, ich rodziców oraz o potrzebne łaski dla nich.
III Z podz. za otrzymane łaski z prośba o zdrowie fizyczne i duchowe dla Szymona z ok. ur. oraz o Boże Bł. dla całej rodziny.
1800Za zm. Rafała Wilczek, of. Alina z rodziną.
IV Niedziela Wielkiego Postu (Laetare), 10 marca 2024r.
730Za zm. Alfreda Mika.
900O dar życia wiecznego dla zm. Franciszki Witarowskiej, zm. Ryszarda i Jana Gradowskich, zm. dziadków Katarzynę i Walentego.
1030Za zm. Eulalię, Zbigniewa, Teresę, zm. rodziców i dziadków, szwagra Franciszka.
1200Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. siostry Józefy Nogalskiej w 1 rocz. śm., zm. rodziców Władysławę i Jana, zm. z rodzin Nogalski i Mroczek oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
1600Chrzty i roczki.
1700Gorzkie Żale
1800Za zm. Bogumiłę Preg w 2 rocz. śm., zm. z rodzin Danowski, Preg, Kasprzak i Malinowski.