INTENCJE MSZY ŚW. od 22.01.2024r. do 28.01.2024r.

Poniedziałek, 22 stycznia 2024r.
800I Za zm. Mieczysława Bieńka.
II Za zm. Jadwigę Chachulską w rocz. śm., zm. z rodzin Giemza, Lipiński.
1800I Za zm. mamę Czesławę Jędruś.
II Do Miłosierdzia Bożego z podziękowaniem za wszystkie Łaski i zdrowie prosząc o dalsze dla całej rodziny wnuków, prawnuków.
Wtorek, 23 stycznia 2024r.
800I Za zm. Mieczysława Bieńka.
II W intencji Bogu wiadomej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i bł. Boże oraz nieustanną opiekę dla syna z ok ur.
1800I Za zm. mamę Czesławę Jędruś.
II W intencji Stowarzyszenia Klubu Jutrzenka z ok 38 rocz. klubu, oraz za żyjących i zmarłych członków.
Środa, 24 stycznia 2024r. – św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.
II Za zm. mamę Czesławę Jędruś.
1800I Za zm. Wojciecha Drożdżyńskiego, of. od Drożdżyńskich ze Złoczewa.
II Za zm męża Czesława Nikodem w 6 rocz. śm., zm. ciocię, siostrę Mateuszę.
Czwartek, 25 stycznia 2024r. – Święto Nawrócenia św. Pawła, apostoła.
800I Za zm. Mieczysława Bieńka.
II Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op., zdr. i bł. Boże dla opiekuna Klubu Seniora ks. Jana Cichowskiego, dla wszystkich członków klubu i pielgrzymów.
1800I Za zm. ojca i dziadka Oswalda Smieszkoł w 16 rocz. śm.
II Za zm. mamę Czesławę Jędruś.
Piątek, 26 stycznia 2024r. – śś. biskupów Tymoteusza i Tytusa.
II Za zm. mamę Czesławę Jędruś.
1630O Opiekę Matki Bożej, zdrowie, dary Ducha Św. dla Dawida i Jakuba, ich rodziców oraz o potrzebne łaski dla nich.
1. Za zm. męża Helmuta Grabczyńskiego, brata Huberta, bratową Magdalenę, rodziców, teściów, bratanicę Joannę, Helenę Gaweł.
2. Za zm. rodziców Alinę i Jana Wójcik, brata Marka w rocz. śm.
3. Za zm. Zygmunta Szczepaniaka w 2 rocz. śm.
4. Za zm. Stanisława Fik, of. mieszkańcy ul. św. Katarzyny.
5. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
6. Za zm. Rozalię i Józefa Machała.
7. Za zm. Marka Perki w rocz ur., zm. rodziców Alinę i Władysława Reglin, zm. siostrę Teresę Wojnowski, zm. teściową Joannę Kubicką, szwagra Janusza Perki, zm. Zofię Szromek, zm. Alfreda Wręczyckiego i wszystkich zm. z rodziny.
8. Za zm. Danutę Lorantą w 30 rocz. śm.
9. Za zm. Marię Nitka jej zm. rodziców i rodzeństwo.
10. Za zm. Felicję Ziaja, zm. rodziców i rodzeństwo.
11. Za zm. Irenę Ósmy-Kobier w 9 rocz. śm., zm. rodziców i trzech braci.
12. Za zm. Konrada Staniek w rocz. ur. i śm., za zm. Małgorzatę i Jana w rocz śm.
13. Za zm. męża i ojca Rudolfa Ziaja, zm. jego rodziców Franciszkę i Konstantego, teściów Elżbietę i Jana Opacz, zm. z rodzin Kurek, Gruszka, Korzeniec.
Sobota, 27 stycznia 2024r.
II Za zm. mamę Czesławę Jędruś.
III Do Op. Bożej, za wstaw. św. Franciszka, o opiekę w 2024r. nad członkami Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
1800Za zm. rodziców Kazimierza i Władysławę, zm. teściów Wincentego i Annę, zm. ojca Pawła, siostry Krystynę i Urszulę, zięcia Jorgena.
IV Niedziela Zwykła, 28 stycznia 2024r.
730Za zm. mamę Czesławę Jędruś.
900Za zm. Mieczysława Bieńka.
1030Za zm. Wojciecha Drożdżyńskiego od rodziny Sójków z Gliwic.
1200Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op., zdr. i bł. Boże dla mamy Kazimiery z ok. 91 rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny. I za dusze w czyśćcu cierpiące.
1600Do Op. Bożej, przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą op., zdr. i bł. Boże dla Rafała z ok. 30 rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1700Nieszpory
1800Za zm. Jacka w 15 rocz. śm. oraz zm. z rodzin Kierat, Grzonka.