OGŁOSZENIA PARAFIALNE –10.12.2023r.

II Niedziela Adwentu
10.12.2023r.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Dom Księży Emerytów.

Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary oraz za wszelkie wpłaty  na konto naszej parafii.

1. Dziś zbiórka do puszek na pomoc dla Kościoła na Wschodzie. Nieszpory adwentowe dzisiaj o g. 17.00.
  2. Serdecznie zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci, do uczestniczenia we Mszach Św. Roratnich. Od poniedziałku do czwartku i w soboty o g. 7.00, a w piątki o g. 16.30.
  3. W środę w parafii w Sowicach wieczór uwielbienia. Rozpoczęcie Mszą św. o g. 18.00.
  4. Spotkania dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania: klasa 2 – w piątek 15 grudnia, g. 19.00; klasa 1 – w poniedziałek 18 grudnia, g. 19.00.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu, prowadzona przez Diakonię Modlitwy Ruchu Światło – Życie, w piątek o g. 20.00 w kaplicy pod farą.
  6. Zapraszamy na Czuwanie Adwentowe, które odbędzie się w sobotę w naszym kościele. Rozpoczęcie Mszą św. o g. 18.00, po niej nabożeństwo uzdrowienia przez wstawiennictwo św. Szarbela, a następnie uwielbienie. Szczegóły na plakatach.
  7. Spotkanie Róż Różańcowych w przyszłą niedzielę po Nieszporach, w kawiarence. Zapraszamy na spotkanie również osoby, które chciałyby dołączyć do tej wspólnoty.
  8. Na pierwszej stronie gazetki parafialnej znajdziemy pierwszą część tegorocznego planu kolędy. Druga część zamieszona zostanie w przyszłym tygodniu. Całość planu wywieszona jest w gablotkach przed kościołem oraz na naszych stronach internetowych.
  9. Z boku prezbiterium wyłożone są tzw. „Tytki Miłosierdzia” przeznaczone na dary dla potrzebujących. Składać je można przez cały Okres Adwentu w kawiarence parafialnej lub zakrystii. W sklepiku po każdej Mszy Św. można kupować opłatki i świece Caritas.
  10. Przez Okres Adwentu, od poniedziałku do piątku, trwa w naszym kościele całodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu. Początek po Mszy porannej, zakończenie przed Mszą o g. 18.00.
  11. W kancelarii przyjmujemy intencje na rok 2024.
  12. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do kawiarenki parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.

Serdecznie dziękujemy za modlitwę, pamięć i troskę o naszą wspólnotę!