INTENCJE MSZY ŚW. od 11.12.2023r. do 17.12.2023r.

Poniedziałek, 11 grudnia 2023r.
700Do MB Różańcowej w int. czcicieli i ofiarodawców.
800 Za zm. Wojciecha Drosik.
1800I Za zm. Teresę Grzesiek w 12 r. śm. zm. rodziców, teściów, szwagierkę Irenę i szwagra Wolgana.
II ………………………………………………………………………………
Wtorek, 12 grudnia 2023r.
700Za zm. Wojciecha Drosik.
800O dar życia wiecznego dla zm. rodziców Anny i Hermana w rocz. śm., zm. męża Henryka, zm. pokrew. i dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I O dar życia wiecznego dla zm. Rozalii Krakowiak w 19 r. śm.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziców, rodzeństwa, krewnych z rodzin Lech i Karpiel.
III Za zm. matkę Dorotę Cichowską w rocz. śm.
Środa, 13 grudnia 2023r. – św. Łucji.
700Za dusze w czyśćcu cierpiące.
800Za zm. Wojciecha Drożdżyńskiego, of. siostra Katarzyna z rodziną.
1800I Do MB Fatimskiej w int. czcicieli i ofiarodawców.
II Za zm. Joannę Gawlińską w 1 r. śm.
III Do Chrystusa Najwyższego Kapłana, przez wstaw. MBKP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże, opiekę i zdrowie dla kleryka Tomasza Borszcza z ok. urodzin.
Czwartek, 14 grudnia 2023r. – św. Jana od Krzyża.
700Za dusze w czyśćcu cierpiące.
800O dar życia wiecznego dla zm. koleżanek i kolegów z pracy, Zdzisława Franusa, Bronisława Drozdza, Krystyny Cieślik, Gabrielli Brodackiej-Horzeli, Barbary Kwaśnik.
1800I Za zm. męża Artura Stegińskiego w 12 r. śm., zm. rodziców Emilię i Antoniego Kopyciok, brata Eugeniusza, teściów Marię i Teodora Stegińskich.
II Za zm. rodziców Bertę i Józefa Rakoczy, siostry Annę, Marię, Teresę, szwagrów Franciszka i Piotra, zm. Tadeusza Lazar, teściów Elżbietę i Ryszarda Stafa, zm. Adolfa Noszka, zm. pradziadków i dziadków z obu stron.
Piątek, 15 grudnia 2023r.
800Za zm. Wojciecha Drożdżyńskiego, of. siostra Elżbieta z rodziną.
1630Za zm. Helenę Samuel, of. siostra Urszula.
1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba.
2. Za zm. Leona Kowalczyka w 2 r. śm., zm. żonę Leokadię Kowalczyk.
3. Za zm. Mariana Gurbała, zm. jego rodziców i dusze w czyśćcu cierpiące.
4. Za zm. rodziców Adelę i Józefa Kielar.
5. Za zm. Joannę Gawlińską w 1 r. śm., of. przyjaciele.
6. Za zm. Jana Szleger w rocz. ur.
7. Za zm. córkę Ewę, zm. rodziców, teściów, brata i zm. z rodziny.
8. Za zm. rodziców, brata, dziadków, pokrewieństwo z obu stron, zm. Mariana Oko, Stanisława Nowaka, ks. Jana Rolę i dusze w czyśćcu cierpiące.
9. Za zm. rodziców Monikę i Alojzego, Stefana i Jerzego, zm. Ingę Veber, zm. ich rodziców i rodzeństwo.
10. Za zm. męża, rodziców, teściów, i dusze w czyśćcu cierpiące.
Sobota, 16 grudnia 2023r.
700Za dusze w czyśćcu cierpiące.
800Z prośbą o opiekę Matki Bożej, zdrowie, dary Ducha Św. i potrzebne łaski dla Dawida i Jakuba oraz ich rodziców.
1800O dar życia wiecznego dla zm. męża Jerzego w 22 r. śm., zm. teściów Magdalenę i Hermana Wandzik, zm. rodziców Jana i Janinę, brata Zbigniewa Panek i dusze w czyśćcu cierpiące.
           III Niedziela Adwentu – Gaudete, 17 grudnia 2023r.
 730Za zm. Bożenę Kieres w rocz. ur., zm. mamę, zm. z pokrewieństwa i kapłanów z naszej parafii.
 900Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. mamy Heleny Pietryga w 6 r. śm., zm. ojca Henryka, zm. z rodzin Pietryga i Tyczka.
1030Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. męża Andrzeja, zm. z rodzin Samsel i Kołodziejczyk.
1200Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Bogusława Kanas w 15 r. śm., zm. jego żonę Ludwikę i zm. kapłanów z naszej parafii.
1600Za zm. Johana Tomeckiego w 5 r. śm., zm. z rodziny, of. syn z rodziną.
1700Nieszpory adwentowe
1800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Danuty i Józefa Waśko, zm. siostry Teresy, zm. jej męża Mariana Klauza, zm. Agnieszki i Oleńki Kulerz, zm. z rodzin Waśko, Girer i Klauza.