INTENCJE MSZY ŚW. od 06.11.2023r. do 12.11.2023r.

Poniedziałek, 06 listopada 2023r.
 800I Za zm. męża Gerarda Filipczyk w 4. rocz. śm., zm. jego rodziców Marię i Pawła Filipczyk, zm. siostrę Dorotę, zm. szwagrów, dziadków, księży z naszej parafii i dusze w czyśćcu cierpiące.
II Za zm. męża Bronisława Kubackiego.
1800I Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dary Ducha św. dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla syna Marcina z ok. ur. i o bł. Boże dla całej rodziny.
II …………………………………………………………………………………………………………….
Wtorek, 07 listopada 2023r.
 800I Za zm. męża Henryka Kowalskiego w 5 rocz. śm., of. żona z rodziną.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. ojca Feliksa Hanysek w rocz. ur., zm. matki Marii, zm. brata Alfreda i dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Ewy Ogrodnik z ok. 80. rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
II O dar życia wiecznego dla zm. męża Jerzego Gwóźdź.
Środa, 08 listopada 2023r.
 800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Wandy Budny w 12. rocz. śm.
II Za zm. Krystynę Kalinowską w 7. rocz. śm. oraz zm. jej męża Janusza.
1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba.
2. Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. mamy Marii i ojca Tadeusza Wacławczyk w rocz. ur. i za dusze w czyśćcu cierpiące
3. Za zm. Mariana Gurbała, zm. jego rodziców i dusze w czyśćcu cierpiące.
4. Za zm. Jana Skrodzkiego w 1. rocz. śm. of. rodzina.
5. Za zm. Elżbietę Skrodzką w 11. rocz. śm. of. rodzina.
6. Za zm. Wojciecha Drożdżyńskiego, of. sąsiedzi z ul. Korczaka 13.
7. Za zm. mamę Marię w 20. rocz. śm., ojca Teodora, braci Augustyna i Ignacego, zm. siostrę Agnieszkę.
8. Za zm. Dorotę Macha w 30. dzień po śm., zm. z rodzin Macha i Walter.
9. Za zm. Wojciecha Drożdżyńskiego, of. siostra Małgorzata z rodziną.
10. Za zm. rodziców Franciszkę i Grzegorza Miśków, córkę Barbarę, brata Bolesława i zm. z rodziny.
11. Za zm. Romana Bachmińskiego w 30. dzień po śm.
12. Za zm. Mieczysławę Chodnicką w 1. rocz. śm.
13. Za zm. Zygmunta Kubeckiego w rocz. śm. i zm. z rodziny Kubecki i Chrabka
14. Za zm. męża, ojca i dziadka Henryka Kandzia w rocz. ur.
15. Za zm. rodziców Wandę i Zygfryda Parkitny, zm. dziadków Martę i Pawła, zm. braci Kazimierza i Henryka.
16. Za zm. rodziców Emilię i Władysława, zm. teściów Honoratę i Antoniego, zm. rodzeństwo.
Czwartek, 09 listopada 2023r. – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
 800I Za zm. rodziców Irenę i Jerzego Kowolik, zm. z rodzin Kowolik, Konopka.
II Do Miłosierdzia Bożego o radość wieczną dla zm. męża Rudolfa w rocz. ur., zm. rodziców, rodzeństwa, teściów, wnuka Patryka i dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I Za zm. Bożenę Kieres w rocz. śm., zm. matkę Mariannę, brata Piotra i zm. z rodziny.
II Za zm. ojca Franciszka Wiatrek w 10. rocz. śm., zm. mamę Agnieszkę Wiatrek w 2. rocz. śm.
Piątek, 10 listopada 2023r. – św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
 800I W int. Bogu wiadomej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i nieustającą opiekę dla najbliższej rodziny i przyjaciół.
II Za zm. męża Hermana w 18. rocz. śm. zm. rodziców, teściów i pokrew. z obu stron
1630Msza św. szkolna: O dar życia wiecznego dla zm. męża Krystiana Gorol, zm. rodziców Anny i Marcina Pilarskich, zm. z rodzin Gorol i Pilarski.
1800Do Chrystusa Najwyższego Kapłana z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie i bł. Boże w posłudze kapłańskiej dla ks. Jana Cichowskiego.
Sobota, 11 listopada  2023r. św. Marcina z Tours, biskupa.
 800I Do MB Różańcowej w int. czcicieli i ofiarodawców.
II Do Miłosierdzia Bożego za zm. Wiesława Zielińskiego w rocz. śm., zm. rodziców i zm. brata.
1800Za zm. Irenę Bacik w 5. rocz. śm., zm. rodziców, rodzeństwo i zm. Wiktorię Kaszuba.
XXXII Niedziela Zwykła, 12 listopada 2023r.
 730O radość wieczną dla zm. rodziców Józefa i Łucji.
 900Za zm. Janinę i Józefa Szota, zm. Władysława Kołodziej i zm. z rodziny Kołodziej.
1030Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Jerzego Woronow, zm. Czesławy i Czesława oraz zm. Krystyny.
1200Za zm. Lidię i Kazimierza Kraiczek, zm. dziadków Klarę i Józefa Gepert, zm. Adelajdę i Romana Kraiczek.
1600Chrzty i roczki: 1. Adam Czak (roczek) 2. Michalina, Łucja Pietrus (roczek)
1700Nieszpory niedzielne
1800Do Miłosierdzia Bożego za zm. Stefanię Kuszka w rocz. śm. i za dusze w czyśćcu cierpiące.