INTENCJE MSZY ŚW. od 23.10.2023r. do 29.10.2023r.

Poniedziałek, 23 października 2023r.
 800I Za zm. męża Bronisława Kubackiego.
II Za zm. Helenę Jarmuł, of. mieszkańcy ul. Bończyka i Tatrzańskiej.
1800I Za zm. matkę Stefanię Kołodziejczyk, zm. z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.
II Za zm. Edeltraudę i Michała Graca, zm. z rodziny Graca i Zok.
Wtorek, 24 października 2023r.
 800 Za zm. męża Bronisława Kubackiego.
1800I Za zm. kuzyna Jacka Talaga w 4. rocz. śm.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Janusza Słowika, of. sąsiedzi z ul. Kościuszki 10.
III  Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Barbary Sluzalek oraz o bł. B. dla całej rodziny.
Środa, 25 października 2023r.
 800I Za zm. męża Bronisława Kubackiego.
II Za zm. Grzegorza Nowak.
1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba.
2. Za zm. Rozalię i Józefa Machałów.
3. Za zm. Jerzego Okońskiego w rocz. śm. prosząc o łaskę wieczności z Bogiem.
4. Za zm. Stefanię Szroeter w 1. rocz. śm.
5. Za zm. matkę Mariannę Wąsińską w 3. rocz. śm. i zm. ojca Stanisława.
6. Za zm. męża Jana Maleńskiego w 10. rocz. śm., zm. rodziców Maleński i Pluta.
7. Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Alfonsa Pluta w 1. rocz. śm.
8. Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Teresy Gajdy w 1. rocz. śm.
9. Za zm. Jadwigę Dudek w 30. dzień po śm.
10. O wieczne zbawienie dla zm. Zofii Petrolewicz w 20. rocz. śm. zm. jej męża Bronisława, zm. z rodzin Petrolewicz, Kaczmarczyk, Piekarczyk, Góral i Magalas.
11. Za zm. Pawła Paulewicz w 30. dzień po śm.
12.Za zm. Wojciecha Drożdżyńskiego, of. siostra Renata z rodziną.
13.Za zm. rodziców Franciszka i Martę, Józefa i Irenę Słota, zm. Józefa, Weronikę i Kornelię Płaczek, zm. z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.
14. Za zm. matkę Annę Berbeć w 5. rocz. śm., zm. ojca Michała Berbeć i zm. z rodziny.
15. Za zm. Krystynę Ożdżeńską w 5. rocz. śm.
16. Za zm. Reginę, Franciszka, Teodora Domagała, zm. dziadków Jaguś i Domagała.
17. Za zm. Ryszarda Daszyk, zm. z pokrewieństwa, zm. Zofię i Krzysztofa Herman i dusze w czyśćcu cierpiące.
18. Za zm. rodziców Jana i Marię Kij, zm. braci, bratowe, bratanka Zbigniewa.
19. Za zm. Anastazję Gandecką, zm. dwóch mężów i syna Czesława.
20. Za zm. Martę i Konrada Malcharczyków, zm. ich rodziców, rodzeństwo i pokrew. z obu stron.
Czwartek, 26 października 2023r.
 800I Za zm. matkę Jadwigę Kurek w rocz. śm., zm. ojca Ignacego, zm. Gertrudę Sobańską i Helenę Czakajską.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. brata Henryka Wojtas w 23. rocz. śm., zm. jego żonę Marię, zm. jego teściów Czesławę i Stanisława Maranowicz, zm. z rodziny Wojtas, Skowronek i Fronczyk.
III Za zm. męża Bronisława Kubackiego.
1400Ślub: Nicer – Pęczek
1800I Za zm. Ingę Pilarską, zm. Jana Pilarskiego i zm. Edwarda Hassa.
II Za zm. mamę Bronisławę Zawada w 11. rocz. śm., zm. bratową Józefę, zm. ojca Zenona i zm. z pokrewieństwa.
Piątek,  27 października 2023r.
 800I Za zm. rodziców Agnieszkę i Alojzego Mendrala, zm. teściów Annę i Pawła Matyl, zm. ich synów Jerzego i Rudolfa, szwagra Tadeusza Hanowskiego, zm. Annę Mocek, Hildegardę Zientkowską, zm. z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Wandy i Stefana, zm. brata Zygmunta.
1630Msza św. szkolna: Za zm. męża Bronisława Kubackiego.
1800Do Chrystusa Najwyższego Kapłana, przez wstaw. MBKP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże, opiekę i zdrowie w posłudze duszpasterskiej dla naszego księdza Mateusza Kotowicza z ok. urodzin.
Sobota, 28 października  2023r. – Święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
 800I Do Anioła Stróża z prośbą o zdr., op. i bł. B. dla Matyldy Kowalskiej z ok. 7. rocz. ur. II Za zm. męża Bronisława Kubackiego.
1800I Za zm. siostrę Renatę Ostrowską, zm. Eugeniusza i Szymona Ostrowskich, brata Zygmunta Szmidt, zm. rodziców i dziadków.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Mieczysława Bieniek w 1. rocz. śm., zm. brata ks. Aleksandra Bieniek, zm. z rodziny Bieniek, Majchrzyckich i dusze w czyśćcu cierpiące.
XXX Niedziela Zwykła, 29  października 2023r.
 730……………………………………………………………………………………………………………
 900Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Zofii i Andrzeja Wrona, zm. z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.
1030I Za zm. Zbigniewa Sadowskiego w 1. rocz. śm.
II Za zm. męża Bronisława Kubackiego.
1200Za zm. Józefa Rostek
1600Za zm. Mariana Luścińskiego w 1. rocz. śm., zm. z rodzin Luściński i Kroczek.
1700Różaniec.
1800O Boże bł. oraz potrzebne łaski dla profesorów i uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefanii Sempołowskiej w Tarnowskich Górach, of. absolwenci rocznika 1969-1973.