OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 24.09.2023r.

XXV Niedziela Zwykła

24.09.2023r.

Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na Dom Księży Emerytów.

1. Dziś o 17.00 nieszpory niedzielne.
  2. W środę, o g. 19.00, w kaplicy pod farą, adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
  3. W czwartek o g. 17.30 spotkanie „Mamy u Mamy”. Wszystkie mamy zapraszamy do parafialnej kawiarenki.
  4. Dzieci zapraszamy na Mszę szkolną w piątek o g. 16.30.
  5. Również w piątek, o g. 19.00, w kościele odbędzie się spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Zapraszamy na to spotkanie również uczniów klas pierwszych szkoły ponadpodstawowej, którzy rozpoczynają formację.
  6. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy miesiąc październik. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. Od poniedziałku do piątku o g. 17.15, a w niedzielę o g. 17.00.
  7. Z tyłu kościoła oraz w kancelarii i zakrystii dostępne są formularze „Zgłoszenia dziecka do Pierwszej Komunii św.” Prosimy rodziców dzieci klas trzecich szkoły podstawowej, chcących przygotować swoje dzieci do I Komunii Św. w 2024 roku, o wypełnienie takiego formularza i złożenie go w zakrystii bądź kancelarii parafialnej do niedzieli 1 października włącznie. Pierwsze spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w tę właśnie niedzielę (1 października) po Mszy św. wieczornej. Pierwsza Komunia w przyszłym roku odbędzie się w niedzielę 12 maja 2024r.
  8. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc na organizowanych przez naszą parafię rekolekcjach dla kobiet. Odbędą się one w dniach od 17 do 19 listopada w ośrodku rekolekcyjnym w Kluczborku. Koszt 250zł. Szczegóły na plakacie i na ulotkach umieszczonych z tyłu kościoła. Zapisy w zakrystii lub kancelarii. Serdecznie zapraszamy.
  9. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do kawiarenki parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje w naszej parafii.