INTENCJE MSZY ŚW. od 25.09.2023r. do 01.10.2023r.

Poniedziałek, 25 września 2023r.
800I Za zm. tatę Bolesława Łukasiak.
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I Za zm. rodziców Annę i Józefa Krogulec i zm. siostrę Luizę.
II Za zm. rodziców Jadwigę i Jana Orzeł w 100 rocz. ur.
Wtorek, 26 września 2023r.
800I Za zm. tatę Bolesława Łukasiak.
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I Za zm. męża Marka Perki w 2 rocz. śm., zm. rodziców Alinę i Władysława Reglin, zm. siostrę Teresę Wojnowski, zm. teściową Joannę Kubicką, szwagra Janusza Perki, zm. Zofię Szromek, Alfreda Wręczyckiego i zm. z rodziny.
II Za zm. rodziców Annę i Józefa Krogulec i zm. siostrę Luizę.
Środa, 27 września 2023r. – św. Wincentego a Paulo, prezbitera.
II Za zm. rodziców Annę i Józefa Krogulec i zm. siostrę Luizę.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. mamy i babci Marii Biały w 25 rocz. śm. i wspomnienie ur., zm. z rodzin Biały, Dittfeld i dusze w czyśćcu cierpiące.
II Za zm. Ryszarda Lorantego w 2 rocz. śm.
Czwartek, 28 września 2023r. – św. Wacława, męczennika.
II Za zm. rodziców Annę i Józefa Krogulec i zm. siostrę Luizę.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziców, teściów, syna Jacka oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
II Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Kazimierza Kocik z ok. 70 rocz. ur. i o bł. B. dla rodziny, wnuków i przyjaciół.
Piątek, 29 września 2023r. – św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
800I Za zm. tatę Bolesława Łukasiak.
II Za zm. rodziców Ignacego i Stanisławę Stanik, zm. Józefę i Jana Eliasz oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
1630Za zm. rodziców Annę i Józefa Krogulec i zm. siostrę Luizę.
1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba.
2. Za zm. Władysława Machała w 7 rocz. śm.
3. Za zm. Adelajdę Lorek, zm. jej męża Jerzego i zm. pokrewieństwa z obu stron.
4. Za zm. Ludwikę Król, zm. jej męża Kazimierza, zm. córkę Bożenę i zm. pokrewieństwa z obu stron.
5. Za zm. syna Rafała Maszczyk w 45 rocz. ur.
6. Za zm. syna Krystiana w 65 rocz. ur.
7. Za zm. Władysława Wrona i zm. z rodziny Wrona.
8. Za zm. syna Tomasza Stollarka w 30 rocz. ur.
9. Za zm. z rodzin Matusik, Mazur, Rogowski i Pol.
10. Za zm. Grzegorza Nowak w 30 dzień po śm.
11. Za zm. Łucję Jabłońską, of. przyjaciółka Helena.
12. Za zm. męża Wojciecha Kolasińskiego, zm. rodziców Rozalię i Franciszka Foks, zm. teściów Marię i Franciszka Kolasińskich i zm. pokrewieństwo z obu stron.
13. O dar życia wiecznego dla zm. matki Stefanii Czesnoić, zm. ojca Michała, zm. siostry, braci, bratowe, szwagrów i pokrewieństwo.
14. O dar życia wiecznego dla zm. Eugeniusza Fijał.
15. Za zm. Czesława Heny of. sąsiedzi z ul. Kościuszki 26.
16. Za zm. rodziców Agnieszkę i Alojzego Mendrala, teściów Annę i Pawła Matyl, zm. Rudolfa, Jerzego, Tadeusza, zm. Annę i Hildegardę, zm. z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.
Sobota, 30 września 2023r.- św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła.
800I O dar życia wiecznego dla zm. ojca Hieronima w rocz. śm. zm. matkę Annę, zm. męża Henryka i zm. pokrewieństwo.
II Za zm. tatę Bolesława Łukasiak. III Za zm. rodziców Annę i Józefa Krogulec i zm. siostrę Luizę.
1800Za zm. Stanisławę i Mariana Paulewicz oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
XXVI Niedziela Zwykła, 01 października 2023r.
730Za zm. księdza Piotra Bursego w 19 rocz. śm.
900Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. męża Mariana Wrona w 1 rocz. śm., zm. rodziców z obu stron, zm. brata Józefa, szwagierkę Halinę Wrona, swata Stefana Wylężek i zm. kapłanów z naszej parafii.
1030W int. Agnieszki i Dominika Trojan z ok. 5 rocz. ślubu z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże bł. i zdrowie dla dzieci: Jasia, Marceliny i Marty, opiekę MBKP, prosząc o dary Ducha Św. oraz o bł. B. dla całej rodziny i za dusze w czyśćcu cierpiące.
1200Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Barbary z ok. 85 rocz. ur. oraz o potrzebne łaski dla rodziny.
1600Za zm. rodziców Annę i Józefa Krogulec i zm. siostrę Luizę.
1700Różaniec.
1800Za zm. tatę Bolesława Łukasiak.