OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 10.09.2023

XXIII Niedziela Zwykła
10.09.2023r.
Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Stolicę Apostolską.

1. Dziś o 17.00 nieszpory niedzielne.
  2. W środę po Mszy Św. wieczornej różaniec fatimski.
  3. Również w środę, o g. 19.00 w kaplicy pod farą adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Św.
  4. Dzieci zapraszamy na Mszę szkolną w piątek o g. 16.30.
  5. Również w piątek o g. 20.00 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Diakonię Modlitwy Ruchu Światło – Życie.
  6. Z piątku na sobotę odbędzie się Nocna Piesza Pielgrzymka Młodzieży do Rud Raciborskich, która wyrusza z katedry gliwickiej o północy. Wyjazd spod naszego kościoła w piątek o g. 22.00, powrót w sobotę ok. g. 10.00. Zapisy u ks. Dawida lub w zakrystii do poniedziałku.
  7. W sobotę, o g. 19.00, nabożeństwo uzdrowienia przez wstawiennictwo św. Szarbela.
  8. W najbliższą środę organizujemy pielgrzymkę do Turzy Śląskiej. Wyjazd po Mszy Św. porannej.
  9. Nasza parafia organizuje rekolekcje dla kobiet. Odbędą się one w dniach od 17 do 19 listopada w ośrodku rekolekcyjnym w Kluczborku. Koszt 250zł. Szczegóły na plakacie i ulotkach umieszczonych z tyłu kościoła. Zapisy w zakrystii lub kancelarii. Serdecznie zapraszamy.
  10. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.