INTENCJE MSZY ŚW. od 11.09.2023r. do 17.09.2023r.

Poniedziałek, 11 września 2023r.
 800I Do MB Różańcowej w int. czcicieli i ofiarodawców.
II Za zm. tatę Bolesława Łukasiak.
1800I Za zm. rodziców Annę i Józefa Krogulec i zm. siostrę Luizę.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. mamy Janiny, zm. ojca Stanisława i zm. brata Jerzego.
Wtorek, 12 września 2023r. – Najśw. Maryi Panny Matki Sprawiedliwości i Miłości                                                                 Społecznej.
 800I Za zm. tatę Bolesława Łukasiak.
II Za zm. rodziców Annę i Józefa Krogulec i zm. siostrę Luizę.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Marii i Tadeusza Wacławczyk.
II Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Marii Jareckiej.
Środa, 13 września 2023r. – św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła.
 800I Za zm. tatę Bolesława Łukasiak.
II W int. Jacka Pacioraka, z ok. 29 rocz. ur., prosząc o głęboką, żywą wiarę i prowadzenie Ducha Św. w życiu.
1800I Do MB Fatimskiej w int. czcicieli i ofiarodawców.
II Za zm. mamę Michalinę Sadowską w 1 rocz. śm., zm. ojca Edwarda i zm. z pokrewieństwa z obu stron.
III Za zm. rodziców Annę i Józefa Krogulec i zm. siostrę Luizę.
Czwartek, 14 września 2023r. – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
 800I Za zm. Hannę Stolingwa w rocz. śm., zm. wujka Jana w rocz. śm., zm. z rodziny Stolingwa, Olszok i zm. kapłanów z naszej parafii.
II Za zm. tatę Bolesława Łukasiak.
1800I Za zm. Gertrudę Popadiak w rocz. śm., zm. Genowefę i Pawła Nosek, zm. Józefa Popadiak, zm. Jacka i Łucjana Liberkę.
II Za zm. Marię i Jana Soból, zm. męża Jana Matysik, zm. brata Jana, siostrzeńca Grzegorza
i dusze w czyśćcu cierpiące.
III Za zm. rodziców Annę i Józefa Krogulec i zm. siostrę Luizę.
Piątek,  15 września 2023r. – Wspomnienie Najśw. Maryi Panny Bolesnej.
 800I Za zm. tatę Bolesława Łukasiak.
II Za zm. rodziców Annę i Józefa Krogulec i zm. siostrę Luizę.
1630Za zm. męża Kazimierza Szwed, zm. rodziców Hildegardę i Stefana Szwed, zm. Gertrudę i Pawła Prudko, zm. braci Józefa, Jana, Henryka, szwagierkę Barbarę, szwagra Romana, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba.
2. Za zm. Mariana Gurbała, jego zm. rodziców i dusze w czyśćcu cierpiące.
3. Za zm. Hildegardę i Wilhelma Pielok, zm. z pokrewieństwa i zm. z rodziny Kulik.
4. Za zm. Adama Rams, w 1 rocz. śm., zm. z rodzin Rams i Kuna.
5. Za zm. Jadwigę Krzyszpin, w 2 rocz. śm., of. mąż i dzieci z rodzinami.
6. Za zm. Romana Pałek w 30 dzień po śm.
7. Za zm. Krystynę Sobańską w 30 dzień po śm.
8. O dar życia wiecznego dla zm. Jerzego Jaksa w 30 dzień po śm. 9. O dar życia wiecznego dla zm. Anieli Gorysz, of. sąsiedzi z ul. M. C. Skłodowskiej.
Sobota, 16 września  2023r. – śś. męczenników Korneliusza i Cypriana.
 800I Z prośbą o opiekę Matki Bożej, zdrowie, dary Ducha Św. i potrzebne łaski dla Dawida i Jakuba oraz ich rodziców.
III Za zm. rodziców Annę i Józefa Krogulec i zm. siostrę Luizę.
1800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Elżbiety i Józefa Szmidt, zm. brata Zygmunta, zm. Renaty, Eugeniusza i Szymona Ostrowskich i zm. dziadków.
XXIV Niedziela Zwykła, 17 września 2023r.
 730Za zm. ojca Jana Kozinoga w 40 rocz. śm.
 900Za zm. tatę Bolesława Łukasiak.
1030Za zm. Michała, zm. jego rodziców Rozalię i Józefa i zm. z rodziny.
1200Za zm. rodziców Annę i Józefa Krogulec i zm. siostrę Luizę.
1600W int. Martyny z ok. 30-rocz. ur. z prośbą o zdrowie, opiekę MBKrP, dary Ducha Św. i bł. Boże dla rodziców i przyjaciół.
1700Nieszpory niedzielne
1800Za zm. męża i ojca Aureliusza Lebek w rocz. ur.