INTENCJE MSZY ŚW. od 14.08.2023r. do 20.08.2023r.

Poniedziałek, 14 sierpnia 2023r. – św. Maksymiliana Marii Kolbego.
 800I Za zm. syna Grzegorza Gałęzowskiego w 50 rocz. ur.
II Za zm. Marię i Jana Krajczyczek, of. córki z rodzinami.
1800Za zm. Alojzego Papier w rocz. ur., zm. pokrewieństwo i zm. kapłanów z naszej parafii.
Wtorek, 15 sierpnia 2023r. – Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny.
 730Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Ewy i Jana z ok. urodzin.
 900Za zm. mamę Janinę Sarnicką w 11-rocz. śm. i zm. Piotra Sarnickiego.
1030Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. męża Bronisława Kubackiego, zm. rodziców Zofii i Antoniego, Heleny i Władysława Michnik, zm. kapłanów z naszej parafii i dusze w czyśćcu cierpiące.
1200Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Aleksandry i Bogdana z ok. 25 rocz. ślubu  i o bł. B. dla całej rodziny.
1800Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Genowefy Niewiedzioł z ok. 92 rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
2000Za zm. Kazimierza Szwed, of. sąsiedzi z ul. Ułańskiej 4B.
Środa, 16 sierpnia 2023r.
 800I Za zm. Ignacego Stanik, zm. rodziców, teściów, rodzeństwo, zm. kapłanów z naszej parafii i dusze w czyśćcu cierpiące.
II Za zm. rodziców Józefa i Władysławę Potempa, zm. teściów Władysławę i Władysława Hyla, zm. rodzeństwo Tadeusza, Wiktora, Jadwigę i Alojzego Potempa, zm. bratową Elfrydę Potempa, zm. Rafała Maszczyk i dusze w czyśćcu cierpiące.
1800Za zm. Andrzeja Hoftman w 1-rocz. śm. i zm. z pokrewieństwa.
Czwartek, 17 sierpnia 2023r. – św. Jacka, prezbitera.
 800I Za zm. męża Alojzego Papier w rocz. ur., zm. rodziców, teściów, zm. pokrewieństwo z obu stron, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
II Za zm. rodziców Joannę i Rudolfa Wieczorek w rocz. śm.
1800O dar życia wiecznego dla zm. męża Krystiana Gorol, zm. rodziców Anny i Marcina Pilarski, zm. z rodzin Gorol i Pilarski.
Piątek, 18 sierpnia 2023r.
 800I Za zm. Stefanię Bajdała.
II Do Mił. Bożego za zm. Florentynę i Zdzisława Tarach i zm. Piotra Bytomskiego.
1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba.
2. Za zm. Mariana Gurbała, zm. jego rodziców i dusze w czyśćcu cierpiące.
3. Za zm. Janinę Walkiewicz w rocz. ur., zm. ojca Karola Fortuna i zm. z rodziny.
4. Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Eugeniusza i Fazilla Biały w rocz. śm. i wspomnieniem urodzin, zm. z rodzin Biały, Dittfeld i dusze w czyśćcu cierpiące.
5. Za zm. rodziców Helenę i Rufina Kontny, zm. dziadków z obu stron, zm. z rodzin Kontny, Bednarczyk, zm. matkę chrzestną Janinę, zm. jej męża Czesława i zm. ciocię Adelę.
6. Za zm. Antoniego Krzak, of. sąsiedzi z ul. Korczaka 5.
7. Za zm. Rozalię i Józefa Machałów.
 Sobota, 19 sierpnia 2023r.
 800I Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Teresy i Stefana z ok. 45-rocz. ślubu i o bł. B. dla całej  rodziny.
II Za zm. rodziców Krystynę i Władysława Orzechowskich i zm. z rodziny.
1800Za zm. syna Krzysztofa, zm. męża Rudolfa, siostrę Eugenię, zm. dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.
XX Niedziela Zwykła, 20  sierpnia  2023r.
 730…………………………………………………………………………………………………………
 900Za zm. ojca Bolesława Skorek w rocz. śm., zm. mamę Natalię i zm. z pokrewieństwa z obu stron.
1030Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Barbary Stolingwy z ok. 33-rocz. ur. Do Anioła Stróża z prośbą o opiekę dla Olka, Alicji z ok. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
1200Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. syna Krzysztofa Myrcik w rocz. ur.
1700Nieszpory niedzielne.
1800Za zm. Witolda Wydrzyckiego w 1-rocz. śm. i rocz. ur.
2000Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Wiktorii Jarochy z ok. 18-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.