OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 13.08.2023R

XIX Niedziela Zwykła
13.08.2023r.
Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na  seminarium i diecezję.

1. Dziś o 17.00 różaniec fatimski.
  2. Od lipca do końca sierpnia obowiązuje wakacyjny porządek Mszy Św. Nie ma Mszy o g. 16.00, w zamian zapraszamy na Mszę o g. 20.00.
  3. We wtorek  przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Św. tego dnia według porządku niedzielnego. Po każdej Mszy błogosławieństwo ziół i kwiatów. Kolekta przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.  W tym dniu kancelaria będzie nieczynna.
  4. W środę pielgrzymka do Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej. Wyjazd po Mszy Św. porannej.
  5. W czwartek wyrusza nasza Diecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy w zakrystii lub on-line. Grupa Czarna wyrusza z Nakła o g. 10.00, o g. 12.00 Msza Święta w naszym kościele.
  6. W piątek o g. 20.00, w kaplicy pod farą, adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Diakonię Modlitwy Ruchu Światło – Życie.
  7. W przyszłą niedzielę pielgrzymka kobiet i dziewcząt do Piekar Śląskich. Wyruszamy z naszego kościoła o g. 6.15.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Dom Księży Emerytów.