INTENCJE MSZY ŚW. od 17.07.2023r. do 23.07.2023r.

Poniedziałek, 17 lipca 2023r.
 800I Za zm. Leokadię Joszko.
II Za zm. dziadków Annę i Stanisława Makowiec, zm. z rodziny Bukowskich i za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800Za zm. ojca Zenona Zawadę w 29-rocz. śm., zm. mamę Bronisławę i zm. z pokrewieństwa.
Wtorek, 18 lipca 2023r.
 800I Za zm. Leokadię Joszko.
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP i św. Szarbela  prośbą o dalszą  opiekę, zdrowie i bł. Boże dla matki Klary, męża Mariana, córki Julii z ok. ich ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
Środa, 19 lipca 2023r.
 800I Za zm. Leokadię Joszko.
II Za zm. braci Tadeusza, Wiktora, i Alojzego Potempa, zm. siostrę Jadwigę Baran, zm. rodziców Władysławę i Józefa Potempa, zm. teściów Hyla, zm. bratową Elfrydę, zm. Rafała Maszczyk, zm. z rodzin Potempa, Hyla, Baran i Maszczyk.
1800Za zm. Henryka Giza, of. sąsiedzi.
Czwartek, 20 lipca  2023r.
 800I Za zm. Leokadię Joszko. II O dar nieba dla zm. Józefa Pokrywki w 1-rocz. śm.
1800Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Wiesława w rocz. ur. oraz o opiekę dla całej rodziny.
Piątek, 21 lipca 2023r.
 800I Za zm. Leokadię Joszko.
II Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą  opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Barbary, Alfreda i Jana, o bł. Boże dla całej rodziny oraz za zm. Jana Angres.
1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba.
2. Za zm. Hildegardę Ludwig, Franciszkę Wieczorek, zm. z rodzin Wieczorek, Ludwig, Niedziela i Serafiński. 3. O dar nieba dla zm. Henryka Szubert.
4. Za zm. Józefa Szweda w 30-dzień po śm.
5. Do Mił. Bożego za zm. rodziców Otylię i Piotra w rocz. śm., zm. siostrę Ewę i jej męża Mieczysława.
6. Za zm. męża Kazimierza Gruca, synową Zofię, rodziców Michalinę i Edwarda Kowalik, dziadków, wujków, bratowe, szwagrów, swatów, kuzynów, zm. Franciszka Kielman, zm. Edeltraudę Ochman, zm. z rodziny, zm. kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
7. Za zm. Krzysztofa Kiczkę i zm. z rodziny.
8. O dar nieba dla zm. Józefa Pokrywki w rocz. śm.
9. Za zm. dziadków Rozalię i Józefa Machałów.
 Sobota, 22 lipca 2023r. – św. Marii Magdaleny.
 800I Za zm. Leokadię Joszko.
II Za zm. ojca Pawła, zm. rodziców Kazimierza i Władysławę, zięcia Jurgena, siostrę Krystynę i siostrę Urszulę.
1800Za zm. rodziców Kazimierza i Władysławę, zm. ojca Pawła, zm. siostrę Krystynę i zm. zięcia Jurgena.
          XVI Niedziela Zwykła, 23 lipca 2023r.
 730 Za zm. Leokadię Joszko.
 900Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. brata Jerzego, ojca Stanisława i mamy Janiny.
1030Chrzty i roczki: 1. Paula Pfeifer (chrzest).
1200Do Op. Bożej przez wstaw. św. Niny i św. Szymona z Lipnicy, z podz. za 60 lat życia Niny Ochman z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i bł. Boże dla rodziny, przyjaciół i dobrodziejów.
1700Nieszpory niedzielne.
1800Za zm. Ewę Gajewską w 8-rocz. śm.
2000Za zm. Krystynę Jaskólską w 1-rocz. śm., zm. męża Aleksandra i zm. z rodziny.