OGŁOSZENIA PARAFIALNE 02.07.2023R

Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na inwestycje w naszym kościele.

1. Dzisiaj o g. 17.00 nieszpory niedzielne, a o g. 19.00 koncert organowy. Ostatnia Msza Św. dziś wyjątkowo o g. 20.15.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Na nabożeństwa zapraszamy o stałych porach.
  3. Od dziś do końca sierpnia obowiązywać będzie wakacyjny porządek Mszy Św. Nie będzie Mszy o g. 16.00, w zamian zapraszamy na Mszę o g. 20.00. W lipcu i sierpniu nie będzie również piątkowej Mszy Szkolnej i stałego dyżuru w konfesjonale.
  4.  W lipcu i sierpniu kawiarenka będzie nieczynna.
  5. Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym diecezji gliwickiej zapraszają na rekolekcje „Jezus Żyje”, które organizowane są w lipcu na Górze św. Anny. Szczegóły na plakacie.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na seminarium i diecezję.