INTENCJE MSZY ŚW. od 03.07.2023r. do 09.07.2023r.

Poniedziałek, 03 lipca 2023r. – św. Tomasza, apostoła.
 800I Za zm. Leokadię Joszko.
II Za zm. mamę Stanisławę Łukasiak.
1800I Za zm. Maksymiliana Kroczek, zm. Marię i Franciszka Świtała.
II W int. Danuty i Michała prosząc o Boże bł. i wszelkie potrzebne łaski.
Wtorek, 04 lipca 2023r.
 800I Za zm. Leokadię Joszko.
II Za zm. Konrada Małek w 26 rocz. śm., zm. jego rodziców, siostry, szwagrów, zm. rodziców Wilhelma i Jadwigę Poloczek, zm. siostrę Otylię, brata Waltra, siostrzeńca Bernarda, bratanka Jerzego, ciocię Różę, zm. koleżankę Annę i dusze w czyśćcu cierpiące.
1800Za zm. Józefę Nogalską, of. sąsiedzi.
Środa, 05 lipca 2023r.
 800I Za zm. Leokadię Joszko.
II Za zm. rodziców Irenę i Jerzego Kowolik, zm. z rodzin Kowolik, Konopka.
III Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Henryka Giza w 90 rocz. ur.
1800O dar życia wiecznego dla zm. Elżbiety w rocz. ur., zm. z rodzin Podolski i Kałużny.
Czwartek, 06 lipca  2023r. – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.
 800I Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Krystyny Bańskiej w rocz. ur. i zm. jej rodziców.
II Za zm. Leokadię Joszko.
III W int. ks. Jana Cichowskiego z ok. 65 rocz. Święceń Kapłańskich.
1800Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. brata Ernesta Brol, zm. żony Marianny i zm. ich rodziców.
Piątek, 07 lipca 2023r.
 800 I Za zm. Leokadię Joszko.
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1400Ślub: Lieber – Kuźmińska.
1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba.
2. Za zm. rodziców Helenę i Wilhelma Urbańczyk, zm. Franciszkę i Tadeusza Fik, zm. przyjaciół Antoniego i Marię Pańczyk-Poździej.
3. Za zm. męża Bronisława Kubacki, zm. rodziców Zofię i Antoniego Kubacki, zm. Helenę, Władysława Michnik, zm. Eryka Strzelczyk, zm. Artura i Janusza Szydło i zm. z rodziny.
4. Za zm. Henryka Szubert prosząc o dar nieba.
5. O dar życia wiecznego dla zm. Rafała Maszczyk w 30 dzień po śm.
6. Za zm. Józefa Tkocz w 30 dzień po śm.
7. Za zm. Rozalię i Józefa Machała.
8. Za zm. męża Kazimierza Szwed w 30 dzień po śm.
9. Za zm. brata Mariana Piskorskiego w 30 dzień po śm. zm. rodziców Aleksandra i Monikę.
10. Za zm. Zenona Hajduś i zm. jego rodziców.
11. Za zm. męża Józefa kwiecień w 32 rocz. śm. zm. rodziców i teściów, zm. siostrę Stanisławę Nowotarską i za dusze w czyśćcu ciepiące.
12. Za zm. Mirosława Biały w 30 dzień po śm. of. wujek z rodziną.
 Sobota, 08 lipca 2023r. – św. Jana z Dukli, prezbitera.
 800I Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą  opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Ewy i Stefana Lorek z ok. ur. i bł. Boże dla syna Remigiusza z żoną Żanetą, wnukiem Nathanem, synem Arkadiuszem z żoną Pauliną i wnukami Mileną i Grzegorzem.
II Za zm. Leokadię Joszko.
1800Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą  opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Aleksandry z ok. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
XIV Niedziela Zwykła, 09 lipca 2023r.
 730Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Herberta Budny w 5 rocz. śm.
 900Za zm. Leokadię Joszko.
1030Chrzty i roczki: 1. Aleksandra Żyta (chrzest).
1200I W int. 10 rocz. Ślubu z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę dla całej rodziny.
II Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą  opiekę, zdrowie i bł. Boże dla małżonków Zdzisławy i Antoniego z ok. 60 rocz. ślubu i o bł. B. dla całej rodziny.
1700Nieszpory niedzielne.
1800Za zm. Henryka Giza, of. sąsiedzi.
2000Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm.  matki, babci i prababci Klary Heiduk w rocz. ur. zm. jej mężów Alojzego i Jerzego oraz za zm. męża Helmuta Adamek i zm. z najbliższej rodziny.