OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 25.06.2023r

XII Niedziela Zwykła
25.06.2023r.

Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na Stolicę Apostolską.

1. Dzisiaj o g. 17.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  2. We wtorek po Mszy Św. porannej, w kaplicy pod farą, adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Jerycho Różańcowe, która zakończona będzie Apelem Jasnogórskim.
  3. W środę organizujemy pielgrzymkę do Łagiewnik i Tyńca. Wyjazd po Mszy Św. porannej.
  4. W czwartek uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła, głównych patronów naszej diecezji. Msze Św. o g. 7.30, 9.00, 16.00 i 18.00.
  5. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Na nabożeństwo pierwszosobotnie zapraszamy o zwykłej porze. W tym dniu odwiedzimy z Komunią Świętą chorych i starszych parafian. Chętnych prosimy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii.
  6. W przyszłą niedzielę, o g. 19.00, odbędzie się w naszym kościele kolejny koncert organowy w ramach XIII edycji Koncertów Organowych w Konwikcie. Serdecznie zapraszamy.
  7. Od przyszłej niedzieli do końca sierpnia obowiązywać będzie wakacyjny porządek Mszy Św. Nie będzie Mszy o g. 16.00, w zamian zapraszamy na Mszę o g. 20.00. Za wyjątkiem przyszłej niedzieli, kiedy to ze względu na koncert organowy, Msza odbędzie się o g. 20.15. W lipcu i sierpniu nie będzie również piątkowej Mszy Szkolnej i stałego dyżuru w konfesjonale.
  8. Również w przyszłą niedzielę ślubowana pielgrzymka tarnogórska do Piekar Śląskich. Wyjście spod kościoła śś. Ap. Piotra i Pawła o g. 7.30.
  9. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do naszej  kawiarenki. W lipcu i sierpniu kawiarenka będzie nieczynna.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje w naszym kościele.