INTENCJE MSZY ŚW. od 19.06.2023r. do 02.07.2023r.

Poniedziałek, 26 czerwca 2023r.
 800I Za zm. mamę Stanisławę Łukasiak. II Za zm. Piotra Bursig, of. Alina i Barbara.
1800I Za zm. Edeltraudę i Michała Graca w rocz. śm., zm. z rodziny Zok i Graca.
II  Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za dar sakramentu małżeństwa dla Joanny i Marka Glück z ok. 30-rocz. ślubu i o bł. B. dla całej rodziny.
Wtorek, 27 czerwca 2023r.
 800I Za zm. mamę Stanisławę Łukasiak.
II Za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. siostry Ewy w rocz. śm., zm. jej męża Mieczysława, zm. rodziców Otylii i Piotra.
II Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą  opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Teresy i Stanisława oraz o bł. Boże dla dzieci i ich rodzin.
Środa, 28 czerwca 2023r.- św. Ireneusza, biskupa i męczennika.
 800I Za zm. rodziców Marię i Jana Soból, zm. brata Jana i zm. męża Jana Matysik.
II Za zm. mamę Stanisławę Łukasiak.
1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba.
2. Za zm. Halinę Lenart w 1-rocz. śm.
3. Za zm. Piotra Szczepanika w rocz. śm., zm. Stefanię i Stefana Szczepanik i zm. Gertrudę Superniok.
4. Za zm. Henrykę w rocz. śm., zm. jej rodziców Eleonorę i Franciszka, zm. ojca Józefa.
5. Za zm. Marię Nitka, zm. jej rodziców Matyldę i Pawła, zm. rodzeństwo z rodzinami.
6. O dar życia wiecznego dla zm. Henryka Szubert.
7. Za zm. rodziców, siostrę i szwagra, zm. rodziców chrzestnych, zm. wszystkich krewnych, zm. Krystynę, Wojciecha, zm. ks. Piotra Bursego i dusze w czyśćcu cierpiące.
8. Za zm. Wojciecha Jareckiego, zm. rodziców Poloczek, zm. teściów i dusze w czyśćcu cierpiące.
9. Za zm. Kazimierza Szwed, of. sąsiedzi z ul. Ułańskiej 4b.
Czwartek, 29 czerwca  2023r.- śś. Ap. Piotra i Pawła.
 730Za zm. mamę Stanisławę Łukasiak.
 900O dar nieba dla zm. Anny Myrcik, zm. jej syna Ireneusza, zm. sąsiadów i znajomych.
1600Za zm. Jana Góra w rocz. ur., zm. rodziców Parkitny i Grajner.
1800O dar życia wiecznego dla zm. córki Grażyny.
Piątek, 30 czerwca 2023r.
 800I Do Mił. Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Henryka Krzysteczko w 1-rocz. śm.
II Za zm. mamę Stanisławę Łukasiak.
1800W int. Parafian i ofiarodawców.
 Sobota, 01 lipca 2023r.
 800I W int. czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
1300Ślub – Piech- Wołowczyk
1800I Za zm. matkę Stefanię Klasik, zm. ojca Józefa, zm. dziadków Martę i Józefa, ciocie Jadwigę i Wandę oraz zm. wujków Feliksa i Józefa.
II Za zm. rodziców Helenę i Bolesława Kubik, zm. męża Karola Lenartowicz i zm. ks. z naszej parafii.
XIII Niedziela Zwykła, 02 lipca 2023r.
 730Za zm. mamę Stanisławę Łukasiak.
 900Za zm. rodziców Elżbietę i Jerzego Pyka, zm. siostrę Małgorzatę, zm. męża Gerarda, zm. zięcia, wnuka i siostrzeńca.
1030O dar życia wiecznego dla zm. ojca Jana Pyka w 3 rocz. śm., zm. mamy Wandy Pyka.
1200I Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą  opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Zygmunta z ok. 70-rocz. ur. i córki Agnieszki z ok. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
II  Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą  opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Agnieszki i Lesława Leciejewskich z ok. 5-rocz. ślubu.
1700Nieszpory niedzielne.
1800O dar życia wiecznego dla zm. męża i ojca Antoniego Bal w 90-rocz. ur.
2015Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą  opiekę, zdrowie i bł. Boże dla Bernadetty Fik z ok. 70-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.