INTENCJE MSZY ŚW. od 29.05.2023r. do 04.06.2023r.

Poniedziałek, 29 maja 2023r. – Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
 730Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Krystyny Haczelskiej w 4-rocz. śm. i zm. jej rodziców.
 900O dar nieba dla zm. Ireneusza Bak, of. parafianie.
1600Za zm. ojca Jana Kołodziejczyk, zm. z rodziny i za dusze w czyśćcu cierpiące.
1800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Stefanii Kuszka.
Wtorek, 30 maja 2023r.
 800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Stefanii Kuszka.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. matki Marii Hojka, zm. z rodziny, pokrewieństwa i zm. kapłanów z naszej parafii.
1800I Do Op. Bożej przez wstaw. MBKP z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą  opiekę, zdrowie i bł. Boże, dary Ducha Św. dla Małgorzaty Gajos z ok. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
II Za zm. dziadków Helenę i Eugeniusza Kaczmarczyk, zm. dziadków Leonardę i Mariana Anisimowicz i dusze w czyśćcu cierpiące.
Środa, 31 maja 2023r. – Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
 800I O dar życia wiecznego dla zm. matki, babci Jadwigi Baran w 4-rocz. śm.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Myrcik, of. Klub Seniora i pielgrzymi.
1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba.
2. Za zm. dziadków Rozalię i Józefa Machałów.
3. Za zm. siostrę Danutę Sarnicką w 31-rocz. śm.
4. Za zm. Jana Kowalskiego, of. rodzina Hojeńskich.
5. Za zm. Aleksandra Jaskólskiego w 15-rocz. śm., zm. żonę Krystynę i zm. z rodziny.
6. O dar życia wiecznego dla zm. Henryka Szubert.
Czwartek, 01 czerwca  2023r.  – Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana
 800I O opiekę Aniołów Stróżów z prośbą o dary Ducha Św., słuszne wybory życiowe w intencji wnuków.
II Za zm. Andrzeja Grażyńskiego w 65-rocz. ur.
1800I W int. powołań kapłańskich i zakonnych oraz w int. kapłanów.
II Za zm. syna Karola Brodę, zm. męża Marka Brodę, zm. ojca, zm. teściów i dziadków.
Piątek, 02 czerwca 2023r.
 800I W int. czcicieli NSPJ.
II Do Op. Bożej przez wstaw. NMP Królowej Pokoju z podz. za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i dary Ducha Św. dla mamy Heleny w dniu 85 rocz. ur.
1630Msza św. szkolna:  O opiekę Aniołów Stróżów dla Piotra Sojki z ok. 1-rocz. ur. prosząc o zdrowie i bł. Boże.
1800W int. Parafian i ofiarodawców.
 Sobota, 03 czerwca 2023r. – św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy
 800I W int. czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
II Z prośbą o opiekę Matki Bożej, zdrowie, dary Ducha Św. i potrzebne łaski dla Dawida i Jakuba oraz ich rodziców.
III O dar nieba dla zm. Urszuli Stareczek i zm. jej rodziców.
1800W intencji Bogusława o łaskę zdrowia.
Niedziela, 04 czerwca 2023r. – Uroczystość Trójcy Najświętszej, Odpust Parafialny.
 730I Za zm. mamę Stanisławę Łukasiak.
II Za zm. Henryka Giza, of. sąsiedzi.
 900Za zm. Jerzego Pietrygę w rocz. śm., zm. jego żonę, zm. z rodziny Buczek, Pietryga i Kolasiński.
1030Za zm. Józefę Nogalską, of. mieszkańcy z ul. Hallera, Krasickiego i III Pułku Ułanów.
1200Odpust Parafialny. W int. parafian.
1600Za zm. teściów Stanisławę i Józefa Dalmata, zm. szwagierkę Marylę i zm. z rodziny.
1700Nieszpory odpustowe.
1800Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. siostry Łucji, ks. Jarosława, Jana Dziedzic, rodziców, Julii, Władysława i Henryka Jagodzińskich oraz zm. kapłanów z naszej parafii.