OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 21.05.2023

Niedziela – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
21.05.2023r.

Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

1. Nabożeństwa majowe w tygodniu o g. 17.30, a w niedzielę o g. 17.00.
  2. W środę pielgrzymka do Częstochowy – Gidli. Wyjazd po Mszy Św. porannej. Szczegóły w zakrystii lub pod numerem telefonu podanym w gazetce parafialnej.
  3. Również w środę o g. 19.00, w kaplicy pod farą, adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
  4. W czwartek o g. 17.30 spotkanie „Mamy u Mamy”. Wszystkie mamy zapraszamy do parafialnej kawiarenki.
  5. W sobotę, w naszym kościele, w godzinach od 19.30 do 24.00 odbędzie się czuwanie modlitewne organizowane przez wspólnoty tarnogórskie. Plan czuwania umieszczony jest na plakacie przed kościołem oraz na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy.
  6. W przyszłą niedzielę pielgrzymka mężczyzn do Piekar Śląskich. Wyjście z naszego kościoła o g. 6.20.
  7. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do kawiarenki parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Dom Księży Emerytów.