INTENCJE MSZY ŚW. od 22.05.2023r. do 28.05.2023r.

Poniedziałek, 22 maja 2023r.
 800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Stefanii Kuszka.
II Za zm. rodziców Stanisławę i Ignacego Stanik zm z rodzin Stanik, Nicer, Izdebski i za dusze w czyśćcu cierpiące.
III W intencji zm. Jana Kowalskiego.
1800I Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdr., op. i bł. B. dla Stanisława Wnuk z ok. 60-rocz. ur. i o bł. B. dla dzieci i ich rodzin.
II Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdr., op. i bł. Boże w pewnej intencji.
Wtorek, 23 maja 2023r.
 800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Stefanii Kuszka.
II O dar życia wiecznego dla zm. Ksawerego w 10 rocz. śm., zm. Krystynę, zm. z rodziny Chmielewski, Franusik, Sikora, zm. krewnych i znajomych oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
1800I  Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdr., op. i bł. B. dla Anieli  z ok. 90-rocz. ur. i o bł. B. dla całej rodziny.
II Za zm. męża Maksymiliana Nikiel w 5 rocz. śm., zm. teściów, ojca, brata, szwagrów.
Środa, 24 maja 2023r. – Najśw. Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych.
 800I O opiekę Matki Bożej prosząc o zdrowie, dary Ducha Św. i bł. B. dla Marii.
II O dar nieba dla zm. Maksymiliana Miklis i zm. z ulicy Tatrzańskiej i Bończyka, of. mieszkańcy z ul. Tatrzańskiej i ks. Bończyka.
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Stefanii Kuszka.
II Za zm. męża i ojca Eugeniusza Ostrowskiego w rocz. śm., zm. Renatę Ostrowską, zm. Szymona i zm. z rodzin Ostrowski, Fiszer, Szmidt.
Czwartek, 25 maja 2023r.
 800I Do Op. Bożej przez wstaw. MBKrP z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdr., op. i bł. B. dla Anieli  i całej rodziny.
II O dar życia wiecznego dla zm. matki Matyldy w Dniu Matki, ojca Henryka, braci Krzysztofa i Sławomira, dziadków z obu stron.
1800I Za zm. ojca Teofila Dachowskiego w rocz. śm.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Stefanii Kuszka.
III Przez wstaw. MBKrP z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski dla Beaty i Sebastiana.
Piątek, 26 maja 2023r.- św. Filipa Neri, prezbitera. Dzień Matki.
 800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Anny Makowieckiej w rocz ur. oraz zm. Juliusza Makowieckiego.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Stefanii Kuszka.
1630Msza św. szkolna: Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Teresy Lota w rocz ur., zm. z rodziny Lota, Kupisz.
1. Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MBNP, jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przez tych, którzy w czyśćcu oczekują nieba.
2. Za zm. dziadków Rozalię i Józefa Machałów.
3. Za zm. mamę Edytę w rocz. ur., zm. ojca Edwarda, brata Narcyza i zm. z rodziny Wieczorek.
4. Za zm. męża Józefa Koczyba, zm. rodziców z obu stron, zm. siostrę Eleonorę, szwagra Jerzego, zm. dziadków z obu stron i zm. kapłanów z naszej parafii.
5. Za zm. Danutę Sołtysiak w 1 rocz śm., zm. Aleksandrę Zasępa w rocz ur.
6. Za zm. Hildegardę Kulik, Marka, Elżbietę, zm. rodziców i rodzeństwo.
7. Za zm. mamę Annę Trybel, ojca Józefa, zm. z obu stron, krewnych, znajomych i dusze w czyśćcu cierpiące. 8. Za zm. Łucję Koźmińską w 30-dzień po śm.
9. Za zm. Jagodę, of. koleżanki z Technikum Chemicznego.
10. Za zm. Helenę Możdżeń w 19 rocz. śm., of. córka
11. Za zm. Krystynę Mazurek, of. sąsiedzi z ul. Opolskiej.
12. Za zm. rodziców Monikę, Alojzego, Stefana, Jerzego, Ingę Weber, ich rodziców i rodzeństwo.
 Sobota, 27 maja 2023r.
 800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Stefanii Kuszka.
II Z prośbą o opiekę Matki Bożej, zdrowie, dary Ducha Św. i potrzebne łaski dla Dawida i Jakuba oraz ich rodziców.
1400Ślub Gorol – Białas
1800I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Marii i Mariana Telega, zm. z rodzin Telega, Tadaszak, Kobierski.
II  Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. rodziców Anny i Józefa Kogulec i siostry Luizy Krogulec.
Niedziela, 28 maja 2023r. – Uroczystość Zesłania Ducha Św.
 730Msza dziękczynna w intencji kapłanów naszej parafii, z podz. za dar kapłaństwa, prosząc o bł. Boże i zdrowie w posłudze kapłańskiej.
 900I Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. mamy Rozalii Stolarskiej, taty Zygmunta, zm. z rodzin Stolarski, Spałek.
II Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Klary i Jerzego Kapusta.
1030Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Stefanii Kuszka.
1200Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla zm. Jana Gradowskiego, Ryszarda Gradowskiego oraz Franciszki Witarowskiej.
1600Chrzty i Roczki:
1. Laura Olszewska (chrzest)
1700Nabożeństwo Majowe.
1800Za zm. brata Marka Kulik, zm. rodziców Helenę i Flawiana.