OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 14.05.2023

VI Niedziela Wielkanocna
14.05.2023r.
Kolekta dzisiejsza  przeznaczona jest na seminarium i diecezję

1. Nabożeństwa majowe w tygodniu o g. 17.30, a w niedzielę o g. 17.00. W tym tygodniu szczególnie zapraszamy dzieci pierwszokomunijne, które przeżywać będą swój Biały Tydzień.
  2. W tym tygodniu w poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Modlitw o Urodzaje, tzw. Dni Krzyżowe. W poniedziałek podczas nabożeństwa majowego udamy się do krzyża przy ul. Okrzei, we wtorek przy ul. Opolskiej, a w środę do naszego krzyża misyjnego.
  3. W środę o g. 19.00, w kaplicy pod farą, adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
  4. Dzieci zapraszamy na Mszę Szkolną w piątek o 16.30.
  5. W piątek o g. 20.00, w kaplicy pod farą, adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Diakonię Modlitwy Ruchu Światło – Życie.
  6. W przyszłą sobotę o g. 19.00 nabożeństwo o łaskę uzdrowienia przez wstawiennictwo św. Szarbela.
  7. 24 maja organizowana jest pielgrzymka do Częstochowy – Gidli. Zapisy w zakrystii lub pod numerem telefonu podanym w gazetce.
  8. Po każdej Mszy Św. niedzielnej zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na  potrzeby naszej parafii.